Zespół Szkół Nr 2

im. Aleksandra Świętochowskiego w Łukowie

. 

W ramach projektu „Szkoły nowych możliwości – modernizacja kształcenia zawodowego”, w Zespole Szkół Nr 2 w Łukowie organizowane są seminaria. Do tej pory odbyły się dwa spotkania wykładowców, władz miasta i powiatu, dyrekcji, nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Nr 2 w Łukowie pod hasłem „Kształcenie zawodowe szansą na przyszłość”. Podczas jednego z nich nastąpiło przekazanie listu intencyjnego podpisanego w Lublinie 10 marca 2014 r. przez prof. dr hab. p. Jana M. Olchowika – Dyrektora Instytutu Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii Politechniki Lubelskiej oraz p. Krzysztofa Oklińskiego - Dyrektora Zespołu Szkół Nr 2 w Łukowie. Podpisanie listu intencyjnego jest jednym z licznych przedsięwzięć realizowanych w ramach projektu, które ma na celu współpracę pomiędzy szkołą a uczelnią wyższą w zakresie nadzoru merytorycznego nad nowym kierunkiem „Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej” oraz dzielenia się wiedzą/doświadczeniem pracowników Instytutu Inżynierii Odnawialnych Źródeł Energii z zakresu energetyki odnawialnej z kadrą pedagogiczną ZS Nr2 oraz uczestnikami projektu. Zachęcamy do przeczytania relacji z tych spotkań:
http://www.zs2.lukow.pl/index.php?limitstart=30
http://www.zs2.lukow.pl/index.php?limitstart=180

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

Materiały

Nauczyciele