„Daj Włos” to akcja i jednocześnie apel fundacji Rak’n’Roll skierowana do wszystkich, którzy zmieniając fryzuję, chcieliby jednocześnie zrobić coś dobrego dla innych. Organizacja zbiera włosy, które będą przeznaczone na peruki dla kobiet walczących z rakiem. Pomóc może każdy, kto ma długie włosy (co najmniej 25 cm) i chce oddać je na szczytny cel, by wspomóc osoby po chemioterapii.

Czytaj więcej

Dni Języków Obcych 2018 pod hasłem „Koniec języka za przewodnika...- podróże z Lingwistasiem”, które w tym roku odbyły się w Zespole Szkół nr 2 w Łukowie w dniach 20 - 21 lutego to wspaniała okazja do podkreślenia znaczenia  nauki języków i to w przyjemny sposób. Celem inicjatywy było popularyzowanie wiedzy na temat kultury i języków w jakich kształci nasza szkoła.

Czytaj więcej

Dnia 20.02.2018 r. odbył się konkurs języka angielskiego Tour Guide of the Year 2018. Zadanie konkursowe polegało na spontanicznym przedstawieniu wiadomości na temat zabytku lub charakterystycznego obiektu architektonicznego w Londynie w formie opowieści przewodnika turystycznego

Czytaj więcej

19 lutego 2018 r. upłynął w ZS nr 2 w Łukowie pod hasłem „Szkolnego Dnia Kucharza”. Młodzież Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Branżowej Szkoły I Stopnia prezentowała swoje umiejętności zawodowe i wiedzę w zakresie gastronomii pozostałym uczniom naszej szkoły. Odbyły się liczne konkursy, w których mogli wziąć udział nie tylko kucharze, ale wszystkie osoby zainteresowane światem kulinariów. 

Czytaj więcej

Ferie zimowe nasi uczniowie spędzali bardzo aktywnie. Brali udział w halowym turnieju piłki nożnej gdzie zajęli 3 miejsce.

Czytaj więcej

Uwaga !! Nowe informacje w zakładce egzaminy zawodowe !!

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie krasomówczym języka angielskiego pod hasłem „Tour Guide of the Year 2018”, który odbędzie się we wtorek 20 lutego

Czytaj więcej

DNI JĘZYKÓW OBCYCH 2018

pod hasłem

„Koniec języka za przewodnika...- podróże z Lingwistasiem”


Zapraszamy do udziału w szkolnych obchodach Dni Języków Obcych w dniach 20 -21.02. 2018r. (wtorek- środa). Informujemy, że w tych dniach na korytarzu 1p. odbędą się konkursy skierowane do całej społeczności szkolnej oraz gry i zabawy językowe. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Nauczyciele języków obcych

Czytaj więcej

KONKURS FOTOGRAFICZNY „The language of colours”!!!

JESTEŚ FANEM FOTOGRAFII?

LUBISZ ROBIĆ ZDJĘCIA ?

JEŚLI ODPOWIEDŹ BRZMI „TAK” TO TEN KONKURS JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Czytaj więcej

Pragniemy poinformować , iż znane są już wyniki konkursu barmańskiego na bezalkoholowy koktajl noworoczny przeprowadzany na szkolnym facebooku.

Czytaj więcej