I MIEJSCE ZESPOŁOWO W BIEGACH ULICZNYCH

Tradycyjnie jak co roku młodzież Zespołu Szkół nr 2 11 listopada aktywnie włączyła się w obchody święta odzyskania niepodległości uczestnicząc w 26 Łukowskich Ulicznych Biegach Niepodległości, które odbyły się pod patronatem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki oraz Burmistrza i Rady Miasta Łuków. W tym roku była to wyjątkowa bo 100 rocznica a zawodnicy szczególnie to uczcili zwyciężając w klasyfikacji zespołowej jako najlepsza szkoła ponadpodstawowa. Indywidualnie najbliżej podium był Piotr Łukasiak, zajął 4 miejsce.

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA

I MIEJSCE – ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 ŁUKÓW

II MIEJSCE – ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 ŁUKÓW

III MIEJSCE – I LO ŁUKÓW

Nie byłoby sukcesu, gdyby nie zaangażowanie uczniów, którzy wykazali nie tylko ambicję, sportową walkę a także patriotyczną postawę.

Skład reprezentacji:

ANGELIKA PŁUDOWSKA IIITH, PARTYCJA ROSIŃSKA IITH, KATARZYNA TRENDAK IV TH, MACIEJ MĄDRY IVTE, PIOTR ŁUKASIAK IITE, ADRIAN KOPEĆ IITK, DAMIAN RZYMOWSKI II BSB, ADRIAN GUZ III ZSZC, JAKUB DOMAŃSKI I BSA, JAKUB ZALESKI IITE.

WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZAWODNICZEK I ZAWODNIKÓW!!!!

Opiekun – Izabela Opolska