„Uczeń bez 1, uczeń bez N-ki, czyli od prymusa do wzorowego pracownika”

Uczniowie klasy IV TH wzięli udział w cyklu zajęć mających na celu przygotowanie młodzieży do podjęcia trafnej decyzji edukacyjnej i zawodowej, kształcenie kompetencji i rozeznania na rynku pracy oraz poszerzenie horyzontów i zwiększenie perspektyw mobilności zawodowej uczniów. Warsztaty  dotyczyły zasad pisania CV, listu motywacyjnego, przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz sposobów walki za stresem przed ustnymi egzaminami maturalnymi i przed rozmową kwalifikacyjną. W ramach zajęć odbyły się także symulacje rozmów kwalifikacyjnych na stanowiska pracy związane z hotelarstwem.

Zajęcia zostały przeprowadzone przez p. M.Goławską- autorkę programu edukacyjno-profilaktycznego „Uczeń bez 1, uczeń bez N-ki, czyli od prymusa do wzorowego pracownika”.