Wycieczka integracyjna klas pierwszych

Dnia 27 września klasy ITH, ITK i ITE  udały się na wycieczkę do Siedlec. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w III edycji warsztatów z okazji Europejskiego Dnia Języków zorganizowanych przez Studium Języków Obcych i Dział Promocji Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Celem warsztatów było promowanie wśród młodzieży  uczenia się języków oraz podniesienie świadomości dotyczącej wagi uczenia się języków przez całe życie, zarówno na potrzeby kariery zawodowej, zwiększenia mobilności czy udziału na studiach w wymianie międzynarodowej. Tegoroczne warsztaty były również okazją do odbycia wycieczki po Wydziale Humanistycznym, podczas której można było obejrzeć m.in. Pracownię Rzeźby i Malarstwa. Drugim punktem programu wycieczki była projekcja anglojęzycznego filmu „Johny English: Nokaut” z  aktorem Rowanem Atkinsonem, znanym z roli Jasia Fasoli. Celem całego wyjazdu była integracja młodzieży i wzmocnienie więzi koleżeńskich wśród uczniów klas pierwszych technikum.

Opiekę nad uczestnikami wycieczki sprawowali wychowawcy klas: I TH- Magdalena Goławska i I TK- Grzegorz Dziurdziak.