Konsultacje nauczycieli

Konsultacje nauczycieli (godzina do dyspozycji rodziców)

 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2 W ŁUKOWIE

Rok szkolny 2018/19

 

Lp

Nazwisko i imię

Termin, godzina, sala

1

Broński Sylwester

Środa, 12.35-13.20, pokój nauczycielski

2

Celińska Katarzyna

Poniedziałek 14.20-15.00

3

Cichosz Agnieszka

Czwartek, 8.35 – 9.20, pokój nauczycielski

4

Dziurdziak Grzegorz

Środa 9.50-10.35 pokój nauczycielski

5

Goławska Magdalena

Czwartek 9.50- 10.35, pokój nauczycielski

6

Grono Lucyna

Środa, 8.10-8.55, pokój nauczycielski

7

Kalczewska Iwona

Poniedziałek 11.15-12.00 biblioteka

8

Kintop Małgorzata

Wtorek, 12:35 – 13:20, pokój nauczycielski

9

Klimiuk Emilia

Środa 8.00-8.45, pokój nauczycielski

10

Kołodziej Agnieszka

 Poniedziałek 11.45-12.30 pokój nauczycielski

11

Krasuska Skiba Agata

Piątek 10.50-11.35, pokój nauczycielski

13

Kurek Renata

Środa, 8.55-9.40, pokój nauczycielski

14

Lada Dariusz

Czwartek 8.55-9.40, pokój nauczycielski

15

Leszkowicz Małgorzata

Czwartek 10.50 – 11.35, pokój nauczycielski

16

Lipiński Piotr

Piątek 10.50 – 11.35 , pokój nauczycielski

17

Netczuk Robert

Wtorek, 11.45-12.30

18

Nurzyńska Pycka Marzena

Czwartek 8.55- 9.40, pokój nauczycielski

 

 

19

Okliński Krzysztof

Poniedziałek 13.25 – 14.10

 

20

Olszewska Anita

Piątek 12.30-13.30, gabinet pedagoga

21

Olszewski Dariusz

Poniedziałek 8.00-8.45 gabinet kierownika szkolenia  25

22

Osińska Monika

Piątek 11.45-12.30, pokój 22

23

Matuszewski Przemysław

Piątek 11:45 – 12:30, pokój nauczycielski

24

Opolska Izabela

czwartek 11.45-12.30

25

Ostrzyżek Justyna

Wtorek,  11:45-12:30, pokój nauczycielski

26

Pieńkus Renata

Poniedziałek  10.50 – 11.35 , pokój nauczycielski

27

Płudowski Piotr

Piątek 8.00

28

Pucyk Joanna

Poniedziałek  11.45-12.30 pokój nauczycielski

29

Pycka Rafał

Poniedziałek 9.50 – 10.35, pokój nauczycielski

30

Rychta Anna

piątek 8.55 - 9.40, sala 58

31

Salamończyk Paweł

Piątek 10,50-11,35 pokój nauczycielski

32

Skwara Agata

Środa 9.40-10.35, pokój nauczycielski

33

Sulej Adam

Środa 8.00-8.45, pokój nauczycielski

34

Świć Iwona

Wtorek 11.45-12.30 pokój nauczycielski

35

Świderska Katarzyna

Środa 8.55-9.40, pokój nauczycielski

36

Tomasiak Agnieszka

Środa, 8.55-9.40 pokój nauczycielski

37

Tomaszewska-Madej Monika

Wtorek, 8.55-9.40, pokój nauczycieli wf

38

Wiśniewska- Gałąska Bożena

Środa 10.50-11.35 pokój nauczycielski

39

Zarzycka Agnieszka

Poniedziałek, 10.50- 11.35, pokój nauczycielski

40

Zawadzki Damian

Środa, 12.35- 13.20, pokój 22 (n- cieli wf)

41

Złoczowska Cecylia

Piątek  10.50-11.35, pokój nauczycielski

42

Przeździak Anna

Wtorek, 11.45-12.30, pokój nauczycielski