Kursy dokształcające młodocianych pracowników

Harmonogram kursów zawodowych w roku szkolnym 2018/19 w ZS nr 2 w Łukowie

Branżowa Szkoła Zawodowa

Kursy w klasach I przewidziane będą do realizacji  w drugim semestrze roku szkolnego 2018/2019

Lp.

Termin

Zawód

Stopień

Ilość

Miejsce

1.

04.09.-28.09.2018r.

Ślusarz   722204

II

1

Trawniki

2.

04.09.-28.09.2018r.

Fryzjer 514101

II

7

Trawniki

3.

04.09.-28.09.2018r.

Cukiernik 751201

II

1

Trawniki

4.

04.09.-30.09.2018r.

Złotnik – jubiler 731305

III

1

Zielona Góra

5.

10.09 – 05.10.2018 r.

Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych   834103

III

1

Biłgoraj RCSZ

6.

17.09.-12.10.2018r.

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 712905

III

1

Ryki ZS NR 2

7.

17.09.-12.10.2018r.

Murarz – tynkarz 711204

III

1

Ryki ZS NR 2

8.

10.09 – 05.10.2018 r.

Fotograf 343101

II

1

Olkusz ZPO

9.

01.10 – 26.10.2018 r.

Sprzedawca 522301

II

6

Trawniki

10.

01.10 – 26.10.2018 r.

Mechanik pojazdów samochodowych 723103

II

14

Trawniki

11.

08.10 - 02.11.2018 r.

Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych   834103

II

1

Biłgoraj RCSZ

12.

15.10.-09.11.2018r.

Stolarz 752205

III

1

Ryki ZS NR 2

13.

15.10.-09.11.2018r.

Monter sieci i instalacji  sanitarnych 712618

III

8

Ryki ZS NR 2

14.

05.11-30.11.2018 r.

Elektryk 741103

II

2

Trawniki

15.

05.11-30.11.2018 r.

Mechanik pojazdów samochodowych 723103

III

27

Trawniki

16.

12.11-07.12.2018 r.

Murarz – tynkarz 711204

II

1

Ryki ZS NR 2

17.

12.11-07.12.2018 r.

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 712905

II

1

Ryki ZS NR 2

18.

03.12 – 21.12.2018 + 02.01 – 04.01.2019 r.

Sprzedawca 522301

III

4

Trawniki

19.

03.12 – 21.12.2018 + 02.01 – 04.01.2019 r.

Elektryk 741103

III

1

Trawniki

20.

03.12 – 21.12.2018 + 02.01 – 04.01.2019 r.

Elektromechanik pojazdów samochodowych 741203

II

1

Trawniki

21.

07.01 – 01.02.2019 r.

Rolnik 613003

III

1

Kijany

22.

07.01 – 01.02.2019 r.

Ślusarz 722204

III

1

Trawniki

23.

07.01 – 01.02.2019 r.

Fryzjer 514101

III

15

Trawniki

24.

07.01 – 01.02.2019 r.

Elektromechanik pojazdów samochodowych 741203

III

2

Trawniki

25.

07.01 – 01.02.2019 r.

Monter sieci i instalacji  sanitarnych 712618

II

5

Ryki ZS Nr 2

26.

07.01 – 01.02.2019 r.

Stolarz 752205

II

3

Ryki ZS Nr 2

27.

25.02 -22.03.2019 r.

Fotograf 343101

III

1

Olkusz ZPO

28.

25.02 -22.03.2019 r.

Wędliniarz 751107

                                    

II

1

Olkusz ZPO

 

29.

 

25.02- 22.03.2019

 

Lakiernik 713201

 

I

 

1

 

Gliwice

 

30.

 

04.03 – 29.03.2019 r.

 

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 712905

 

I

 

2

 

Ryki ZS Nr 2

31.

04.03 – 29.03.2019 r.

Rolnik 613003

I

1

Kijany

32.

11.03-05.04.2019

Monter elektronik 742102

III

2

Mosina

33.

18.03 – 12.04.2019 r.

Fryzjer 514101

I

6

Trawniki

34.

18.03 – 12.04.2019 r.

Sprzedawca 522301

I

3

Trawniki

35.

25.03 – 17.04.2019 r.

Fotograf 343101

I

3

Olkusz

36.

15.04-17.04.2019 + 24.04 – 30.04.2019 +06.05 -17.05.2019 r.

Ślusarz   722204

I

1

Trawniki

37.

15.04-17.04.2019 + 24.04 – 30.04.2019 +06.05 -17.05.2019 r.

Mechanik pojazdów samochodowych 723103

I

11

Trawniki

38.

06.05 – 31.05.2019 r.

Stolarz 752205

I

2

Ryki ZS Nr 2

39.

06.05 – 31.05.2019 r.

Monter sieci i instalacji  sanitarnych 712618

I

6

Ryki ZS Nr 2

40.

21.05 – 15.06.2019 r.

Elektryk 741103

I

3

Trawniki

41.

21.05 – 15.06.2019 r.

Elektromechanik pojazdów samochodowych 741203

I

3

Trawniki

42.

21.05 – 15.06.2019 r.

Cukiernik 751201

I

1

Trawniki