Liceum dla dorosłych

Zapraszamy absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej do Liceum dla dorosłych.
Nauka w systemie zaocznym, bezpłatna, Liceum dwuletnie.

(Podanie  na dole strony)


HARMONOGRAM  ZAJĘĆ ROK SZKOLNY 2019/10

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO DLA DOROSŁYCH               2LD sem.III  i    3 LD sem.V

Lp.

Terminy spotkań 

1

22-23.09.2018r.

2

29-30.09.2018r.

3

20-21.10.2018r.

4

27-28.10.2018r.

5

17-18.11.2018r.

6

24-25.11.2018r.

7

01-02.12.2018r.

8

15-16.12.2018r.

9

12-13.01.2019r.

10

19.01.2019r.

SESJA EGZAMINACYJNA    28.01-1.02.2019r.

 

PLAN  ZAJĘĆ

SOBOTA    17.11.2018R. 

 

SEM. III      sala 13

SEM. V sala 24

GODZINA

PRZEDMIOT

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

j.polski

Matematyka 13,14

9.40 - 11.10

j. polski

Matematyka 15,16

11.20-12.50

Matematyka 13,14

j.polski

13.00-14.30

Matematyka 15,16

j. polski

 

NIEDZIELA    18 .11.2018R. 

 

SEM. III      sala 13

SEM. V sala 24

GODZINA

PRZEDMIOT

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

ang/ros

j.polski

9.40 - 11.10

ang/ros  PR. KONTR

j. polski

11.20-12.50

Matematyka 17,18,

ang/ros   PR. KONTR

13.00-14.30

Matematyka 19, 20

ang/ros

 

SOBOTA    24.11.2018R. 

 

SEM. III      sala 13

SEM. V sala 24

GODZINA

PRZEDMIOT

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

His 5,6

j.polski

9.40 - 11.10

His 7,8  PR. KONTR

j. polski

11.20-12.50

j.polski

His 5,6   PR. KONTR

13.00-14.30

j. polski

His 7,8

 

NIEDZIELA     25.11.2018R. 

 

SEM. III      sala 13

SEM. V sala 24

GODZINA

PRZEDMIOT

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

geografia

Biologia

9.40 - 11.10

geografia

Biologia

11.20-12.50

Biologia

geografia

13.00-14.30

Biologia

geografia

SOBOTA    01.12.2018R. 

 

SEM. III      sala 13

SEM. V sala 24

GODZINA

PRZEDMIOT

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

j.polski

ang/ros

9.40 - 11.10

j. polski  PR. KONTR

ang/ros

11.20-12.50

ang/ros

j.polski

13.00-14.30

ang/ros

j. polski

 

NIEDZIELA     02.12.2018R. 

 

SEM. III      sala 13

SEM. V sala 24

GODZINA

PRZEDMIOT

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

geografia

Biologia

9.40 - 11.10

geografia PR. KONTR

Biologia

11.20-12.50

Biologia  PR. KONTR

geografia PR. KONTR

13.00-14.30

Biologia

geografia

 

SOBOTA    15.12.2018R. 

 

SEM. III      sala 13

SEM. V sala 24

GODZINA

PRZEDMIOT

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

geografia

Biologia

9.40 - 11.10

geografia

Biologia

11.20-12.50

Biologia

geografia

13.00-14.30

Biologia

geografia

 

NIEDZIELA    16 .12.2018R. 

 

SEM. III      sala 13

SEM. V sala 24

GODZINA

PRZEDMIOT

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

j.polski

Matematyka 17,18,

9.40 - 11.10

j. polski

Matematyka 19, 20

11.20-12.50

Matematyka PR. KONTR

j.polski

13.00-14.30

Matematyka

j. polski

 

 

SOBOTA    12.01.2019R. 

 

SEM. III      sala 13

SEM. V sala 24

GODZINA

PRZEDMIOT

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

Biologia

geografia

9.40 - 11.10

Biologia

geografia

11.20-12.50

geografia

Biologia

13.00-14.30

geografia

Biologia

 

NIEDZIELA    13.01.2019R. 

 

SEM. III      sala 13

SEM. V sala 24

GODZINA

PRZEDMIOT

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

biologia

ang/ros

9.40 - 11.10

geografia

biologia

11.20-12.50

His    9,10

geografia

13.00-14.30

matematyka    29,30

His    9,10

 

SOBOTA    19.01.2019R. 

 

SEM. III      sala 13

SEM. V sala 24

GODZINA

PRZEDMIOT

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

ang/ros

j.polski

9.40 - 11.10

ang/ros

j. polski

11.20-12.50

Matematyka

ang/ros

13.00-14.30

Matematyka

ang/ros

Prace kontrolne i egzaminy

Przedmiot
Praca kontrolna
Egzamin pisemny
Egzamin ustny
Język polski
+
+
+
Matematyka
+
+
+
Biologia rozszerzona
+

+
Geografia rozszerzona
+

+
Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający
+

+
Język angielski/rosyjski
+
+
+