„KRÓLOWA SPORTU” GOŚCIŁA W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2

Dnia 18 września na obiektach sportowych zespołu Szkół nr 2 w Łukowie odbył się Finał Powiatu w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyło siedem szkół powiatu łukowskiego - łącznie wystartowało 79 zawodniczek i 92 zawodników.

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły wystąpiła w składzie:

Patrycja Król IV TH, Patrycja Król IIITTŻ, Magdalena Sadło ITK, Kinga Skwarek IIITTZ, Patrycja Rosińska ITH, Wioleta Zdun IIIWA, Weronika Paćkowska IIITH, Patrycja Grochowska IIWA, Sandra Bujak IIWA, Weronika Kalińska IIITK, Julia Sułkowska ITK, Agnieszka Paniak ITK, Aleksandra Kowalik IIWA, Karolina Suska IIIWA, Weronika Kopeć ITK.

Najlepsze indywidualne wyniki osiągnęły zawodniczki Weronika Paćkowska –    w biegu na 800 m zajęła 3 miejsce oraz Aleksandra Kowalik w pchnięciu kulą – 4 miejsce.

Wyniki klasyfikacji zespołowej:

I miejsce – I Liceum Ogólnokształcące w Łukowie
II miejsce – IV Liceum Ogólnokształcące w Łukowie
III miejsce – Zespół Szkół w Radoryżu Smolanym
IV miejsce – Zespół Szkół nr 2 w Łukowie.

Reprezentacja chłopców wystąpiła w składzie:

Hubert Kusio ITE, Dawid Makuła IITE, Kacper Dziekan IITE, Jakub Tomasik IITE, Adrian Kopyść IITE, Mikołaj Kurowski IITE, Hubert Kruk IITE, Filip Kopyść IITE, Sebastian Świeczak ITE, Dawid Warpas IIIWA, Damian Ostrysz IIITE, Piotr Łukasiak ITE, Marcin Rybka IICW, Patryk Zbieć IICW, Rafał Swider IWA.

Najlepsze indywidualne wyniki osiągnęli zawodnicy Marcin Rybka – w pchnięciu kulą zajął 1 miejsce, Dawid Warpas – w skoku w dal zajął 2 miejsce, Jakub Tomasik – w biegu na 400 m zajął 3 miejsce, Hubert Kruk w biegu na 1500 m zajął 4 miejsce.

II miejsce – Zespół Szkół nr 2 w Łukowie
III miejsce – Zespół Szkół nr 1 w Łukowie

Reprezentacja chłopców zajmując drugie miejsce w klasyfikacji końcowej zapewniła sobie awans na zawody rejonowe, które odbędą się 22 września                w Białej Podlaskiej.