SUKCES LEKKOATLETÓW!!!!!

Dnia 23 września w Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Lekkoatletyce. Reprezentacja szkoły wystąpiła w składzie:

Wiktoria Pawlak ITH, Edyta Kalińska ITH, Aleksandra Kowalik IWA, Marta Zachoszcz IVTA, Żaneta Warda IVTB, Patrycja Król IIITH, Dorota Orlicz IVTB, Patrycja Król IITŻ, Dawid Rosłoń IVTE, Albert Szczuchniak IVTE, Jarosław Krakowiak IVTE, Kordian Kropicz ITH, Mateusz Kowalik IVTE, Jakub Tomasik ITE.

Zawodnicy rywalizowali na stadionie Bialskiego AWF w następujących konkurencjach indywidualnych i sztafecie:

400m, skok w dal, skok wzwyż, 1500m, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, 4x100m.

Waleczność i ambitna postawa naszych uczniów zaowocowała rekordami życiowymi oraz awansem na zawody wojewódzkie, które odbędą się w Zamościu.

Wyniki naszych reprezentantów:

Skok wzwyż

Edyta Kalińska 130 cm – II miejsce - awans na zawody wojewódzkie – rekord życiowy

Kordian Kropicz 167 cm – I miejsce – awans na zawody wojewódzkie

Mateusz Kowalik 150 cm – II miejsce - awans na zawody wojewódzkie

Skok w dal

Wiktoria Pawlak 4,29 – 8 miejsce

Pchnięcie kulą

Aleksandra Kowalik 9,09 – 6 miejsce – rekord życiowy

1500 m

Dawid Rosłoń 4:42,47 – III miejsce - awans na zawody wojewódzkie – rekord życiowy

Rzut oszczepem

Jarosław Krakowiak 48,00 – I miejsce - awans na zawody wojewódzkie – rekord życiowy

Albert Szczuchniak 37,20 – 4 miejsce - rekord życiowy

800 m

Marta Zachoszcz 2:57,67 – 13 miejsce - rekord życiowy

400 m

Jakub Tomasik 55,18 – 6 miejsce - rekord życiowy

4x100 m

Żaneta Warda, Patrycja Król, Dorota Orlicz, Patrycja Król 61,93 – 11 miejsce.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom!!!!

Opiekunowie: Izabela Opolska, Robert Netczuk.