WOJEWÓDZKIE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

Dnia 25 października w Tomaszowie Lubelskim reprezentacja naszej szkoły w nieco osłabionym składzie uczestniczyła w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Po raz pierwszy w historii sportu szkolnego zawodnicy biegający w sztafetach przełajowych mogli rywalizować na tak wysokim poziomie. W końcowej klasyfikacji nasza drużyna zajęła 10 miejsce pokazując przy tym waleczność, ambitną postawę i sportowego ducha.

Wielkie gratulacje należą się wszystkim zawodnikom, również tym, którzy  z różnych przyczyn nie mogli uczestniczyć w tych zawodach, ale przyczynili się do historycznego awansu.
Nasza reprezentacja:

Dawid Rosłoń IVTE, Rafał Górka IZSZC, Kruk Hubert ITE, Łukasik Rafał ITE, Bilski Michał ITE, Cichosz Marcin ITE, Pycka Damian IIWA, Lech Bartosz IIITE, Pytlak Maciej IIITE, Tomasik Jakub ITE, Chojecki Paweł IVTE

(zawodnicy nieobecni - Kopyść Filip ITE, Wajszczuk Jakub IVTE, Kopyść Hubert IZSZC, Kurowski Mikołaj ITE).
Opiekun - Izabela Opolska, Robert Netczuk

UWAGA!!!

Pragniemy poinformować iż Lubelski Szkolny Związek Sportowy wydał komunikat dotyczący odwołania z przyczyn organizacyjnych – finansowych mających się odbyć 18 października w Zamościu Wojewódzkich Zawodów Lekkoatletycznych. Nasi zawodnicy w ten sposób utracili szansę na zajęcie wysokich lokat – być może zdobycia Mistrzostwa, oraz poprawienie rekordów życiowych. Szczególnie wiele stracili uczniowie klas IV, dla których była to jedyna okazja na zaistnienie na szczeblu wojewódzkim.

Przypominamy nazwiska uczniów, którzy mieli startować w zawodach:

Rosłoń Dawid IVTE – 1500 m
Krakowiak Jarosław IVTE – rzut oszczepem