MIĘDZYSZKOLNY KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO I HISTORII Z OKAZJI 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI 2018

Dnia 04.12.2018 r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami: p. Anną Rychta oraz p. Agatą Krasuską-Skiba udali się do Zespołu Szkół Nr 1 w Łukowie aby wziąć udział w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO I HISTORII Z OKAZJI 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI 2018. Głównym celem konkursu było rozbudzanie i rozwijanie zainteresowania językiem angielskim i historią Polski oraz rozwijanie współpracy między szkołami o profilu technicznym w Łukowie.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie rozwiązać test składający się z dwóch części: historycznej (w języku polskim) oraz językowej, obejmujących tematykę  100 lat Niepodległości Polski.

Uczniowie reprezentujący ZS nr 2 w tegorocznej edycji:

1. Róża Piotrowska I tk

2. Jakub Gromada II te

3. Emil Kania II te

4. Jakub Olszewski II tha

5. Julia Sobota II tha

6. Jolanta Broś II tha

7. Julia Warpas II tha

8. Weronika Stachniak II tha

Inicjatorem i organizatorem Międzyszkolnego Konkursu była p. Magdalena Kamecka - nauczyciel Zespół Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza, Al. Kościuszki 10 w Łukowie.