Nabór do projektu „Wzmocnienie i podniesienie jakości systemu kształcenia zawodowego w Powiecie Łukowskim”

Informujemy, że uczniowie Technikum nr 2 oraz Branżowej Szkoły I Stopnia nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 2 w Łukowie mogą do końca września wziąć udział w rekrutacji do projektu pt. „Wzmocnienie i podniesienie jakości systemu kształcenia zawodowego w Powiecie Łukowskim” realizowanego przez realizowanego przez Powiat Łukowski współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 12 Edukacja, kwalifikacje i kompetencje, Działanie 12. 4 Kształcenie zawodowe.

Cel główny projektu, którego realizacja rozpoczęła się 01.09.2018 r., to  wzrost potencjału zawodowego uczniów oraz nauczycieli kształcenia zawodowego ze szkół Powiatu Łukowskiego do wymagań regionalnego i krajowego rynku pracy poprzez nabycie kwalifikacji, kompetencji i doświadczenia zawodowego oraz wyposażenie pracowni zawodowych, do 31.12.2020 r.

Poniżej lista zajęć, na które trwa rekrutacja:

· Technik hotelarstwa

Tworzenie oferty turystycznej,

Obsługa progr. komp. i portali intern. w hotelarstwie,

Hotelarz szyty na miarę,

Czym chata bogata z oczach hotelarza,

·  Kelner

Zajęcia baristyczne,

· Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

Kosztorysowanie w budownictwie –program Norma Expert,

Dobór, montaż i obsługa pomp ciepła,

Projektowanie, montaż i serwisowanie instalacji fotowoltaicznych,

Dokumentacja techniczna w budownictwie – program AutoCad.

· Kucharz (Branżowa Szkoła I Stopnia )

Będę mistrzem gastronomii-kuchnie regionalne

Kuchnia bez zagadek.

Podstawowym warunkiem uczestnictwa w projekcie jest złożenie dokumentów rekrutacyjnych (wzory dokumentów dostępne poniżej).

Szczegółowych informacji uczniom udziela koordynator szkolny projektu p. Agnieszka Cichosz oraz nauczyciele przedmiotów zawodowych.