Konsultacje nauczycieli

Konsultacje nauczycieli (godzina do dyspozycji rodziców)

II tydzień każdego miesiąca

 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2 W ŁUKOWIE

Rok szkolny 2021/22

Lp

NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA

NR SALI

1.       

Cichosz Agnieszka

poniedziałek

14.15-15.00

biblioteka

2.       

Broński Sylwester

piątek

10.50-11.35

Pokój nauczycielski

3.       

Ciołek Marzena

 

 

Pokój nauczycielski

4.       

Dziurdziak Grzegorz

środa

9:50-10-35

Pokój nauczycielski

5.       

Grono Lucyna

poniedziałek

11.45-12.30

Pokój nauczycielski

6.       

Jastrzębska Katarzyna

piątek

11.45 – 12.30

Pokój nauczycielski

7.       

Kalczewska Iwona

piątek

7,15-8.00

biblioteka

8.       

Martyna Świetlińska

środa

14:15-15:00

pokój nauczycielski

9.       

Krasuska- Skiba Agata

Wtorek

10.50-11.35

pokój nauczycielski

10.    

Kurek Renata

Poniedziałek

9.50 – 10.35

pokój nauczycielski

11.    

Krűger Ewa

Wtorek

12.35-13.20

pokój nauczycielski

12.    

Lada Dariusz

piątek

10.50-11.35

pokój nauczycielski

13.    

Leszkowicz Małgorzata

wtorek

12.35-13.20

Pokój nauczycielski

14.    

Lipiński Piotr

wtorek

12.35-13.20

Pokój nauczycielski

15.    

Netczuk Robert

piątek

8:00 – 8:45

Pokój nauczycieli wf

16.    

Nurzyńska Pycka Marzena

wtorek

11:45-12:30

Pokój nauczycielski

17.    

Olszewski Dariusz

poniedziałek

10:50-11:35

Gabinet 25

18.    

Osińska Monika

środa

13:25-14:10

Pokój nauczycieli wf

19.    

Opolska Izabela

poniedziałek

9.50 – 10.35

Pokój nauczycieli wf

20.    

Ostrzyżek Justyna

poniedziałek

9:50-10:35

Pokój nauczycielski

21.    

Pieńkus Renata

środa

9.50-10.35

Pokój nauczycielski

22.    

Pucyk Joanna

środa

8:45-9:40

Pokój nauczycielski

23.    

Pycka Rafał

piątek

9:50-10:35

Pokój nauczycielski

24.    

Rychta Anna

piątek

11.45 – 12.30

Pokój nauczycielski

25.    

Salamończyk Paweł

czwartek

14:15-15:00

Pracownia 59

26.    

Skwara Agata

piątek

10:50- 11:35

Pokój nauczycielski

27.    

Sulej Adam

czwartek

10:50- 11:35

Pokój nauczycielski

28.    

Świć Iwona

wtorek

10:50-11:35

pokój nauczycielski

29.    

Świderska Katarzyna

czwartek

9:50-10:35

pokój nauczycielski

30.    

Tomasiak Agnieszka

wtorek

13:25 -14:10

pokój nauczycielski

31.    

Tomaszewska- Madej Monika

piątek

10:50-11:0035

pokój n-li wf

32.    

Wiśniewska- Gałąska Bożena

poniedziałek

10:35-11:35

pokój nauczycielski

33.    

Wyglądała Damian

wtorek

9:50-10:35

pokój nauczycielski

34.    

Zarzycka Agnieszka

czwartek

8.55- 9.40

pokój nauczycielski

35.    

Zawadzki Damian

czwartek

12:35- 13:20

pokój n- cieli wf 22

36.    

Bekulard Edyta

czwartek

13:25-14:10

pokój nauczycielski

37.    

Ks. Marek Wasilewski

wtorek

8.00 – 8.45

pokój nauczycielski

38.    

Krzysztof Okliński

poniedziałek

9:50-10:35

gabinet dyr.

39.    

Katarzyna Celińska

poniedziałek

8:55- 9:40

gabinet w-ce dyr.