Liceum dla dorosłych
Zapraszamy absolwentów Branżowej Szkoły I Stopnia
do Liceum dla dorosłych.
Nauka w systemie zaocznym, bezpłatna, Liceum trzyletnie (od sem. III do sem. VIII)
(Podanie na dole strony)
HARMONOGRAM ZJAZDÓW
ROK SZKOLNY 2023/2024
SEM. IV LO/D, VI LO/D i SEM. VIII LO/D
. |
Terminy
spotkań sem. letni 2024r. |
1 |
17-18.02.2024r. |
2 |
24-25.02.2024r. |
3 |
09-10.03.2024r. |
4 |
16-17.03.2024r. |
5 |
06-07.04.2024r. |
6 |
13-14.04.2024r. |
Sesja
egz. sem VIII 18-20.04.24r. |
|
7 |
11-12.05.2024r. |
8 |
18-19.05.2024r. |
9 |
01-02.06.2024 |
Sesja
egz. sem. IV i VI 06 -08.06.2024r. |
SOBOTA 16.03.2024
|
SEM. IV sala 13 |
SEM. VI sala 24 |
SEM. VIII sala 14 |
GODZINA |
PRZEDMIOT |
PRZEDMIOT |
PRZEDMIOT |
8.00 - 9.30 |
Historia |
Historia |
Biologia |
9.40 - 11.10 |
Historia |
Historia |
Biologia |
11.20-12.50 |
Matematyka |
Biologia |
j. polski |
13.00-14.30 |
Matematyka |
Biologia |
j. polski |
14.40 -15.25 |
|
Biologia |
|
NIEDZIELA 17.03. 2024r.
|
SEM. IV sala 13 |
SEM. VI sala 24 |
SEM. VIII sala 14 |
GODZINA |
PRZEDMIOT |
PRZEDMIOT |
PRZEDMIOT |
8.00 - 9.30 |
Geografia |
j. angielski/ j. rosyjski |
Matematyka |
9.40 - 11.10 |
Geografia |
j. angielski/ j. rosyjski |
Matematyka |
11.20-12.50 |
j. polski |
Geografia |
j. angielski/ j. rosyjski |
13.00-14.30 |
j. polski |
Geografia |
j. angielski/ j. rosyjski |
14.40 -15.25 |
|
Geografia |
|
SOBOTA 06.04.2024
|
SEM. IV sala 13 |
SEM. VI sala 24 |
SEM. VIII sala 14 |
GODZINA |
PRZEDMIOT |
PRZEDMIOT |
PRZEDMIOT |
8.00 - 9.30 |
Matematyka |
j. polski |
j. angielski/ j. rosyjski |
9.40 - 11.10 |
Matematyka |
j. polski |
j. angielski/ j. rosyjski |
11.20-12.50 |
j. angielski/ j. rosyjski |
Matematyka |
j. polski |
13.00-14.30 |
j. angielski/ j. rosyjski |
Matematyka |
J polski |
NIEDZIELA 07.04. 2024r.
|
SEM. IV sala 13 |
SEM. VI sala 24 |
SEM. VIII sala 14 |
GODZINA |
PRZEDMIOT |
PRZEDMIOT |
PRZEDMIOT |
8.00 - 9.30 |
Biologia |
Geografia |
Matematyka |
9.40 - 11.10 |
Biologia |
Geografia |
Matematyka |
11.20-12.50 |
j.polski |
Biologia |
Geografia |
13.00-14.30 |
j.polski |
Biologia |
Geografia |
14.40 -15.25 |
|
Biologia |
|
SOBOTA 13.04.2024r.
|
SEM.
IV sala 13 |
SEM.
VI sala 24 |
SEM.
VIII sala 14 |
GODZINA |
PRZEDMIOT |
PRZEDMIOT |
PRZEDMIOT |
8.00 - 9.30 |
Geografia |
Fizyka |
j. angielski/ j. rosyjski
|
9.40 - 11.10 |
Geografia |
Chemia |
j. angielski / j. rosyjski |
11.20-12.50 |
Fizyka |
j. angielski/ j. rosyjski
|
Geografia |
13.00-14.30 |
Chemia |
j. angielski / j .rosyjski
|
|
NIEDZIELA 14. 04. 2024r.
|
SEM.
IV sala 13 |
SEM.
VI sala 24 |
SEM.
VIII sala 14 |
GODZINA |
PRZEDMIOT |
PRZEDMIOT |
PRZEDMIOT |
8.00 - 9.30 |
j. angielski/ j. rosyjski
|
Historia |
Biologia |
9.40 - 11.10 |
j. angielski / j. rosyjski
|
Historia |
Biologia |
11.20-12.50 |
Historia |
j. angielski/ j. rosyjski
|
Biologia (do godz.12.05) |
13.00-14.30 |
Historia |
j. angielski/ j. rosyjski |
|
SOBOTA 11.05.2024
|
SEM.
IV sala 13 |
SEM.
VI sala 24 |
GODZINA |
PRZEDMIOT |
PRZEDMIOT |
8.00 - 9.30 |
j. angielski/ j. rosyjski
|
Fizyka |
9.40 - 11.10 |
j. angielski / j. rosyjski
|
Chemia |
11.20-12.50 |
Matematyka |
j. angielski/ j. rosyjski |
13.00-14.30 |
Matematyka |
j. angielski / j. rosyjski
|
NIEDZIELA 12.05.2024
|
SEM.
IV sala 13 |
SEM.
VI sala 24 |
GODZINA |
PRZEDMIOT |
PRZEDMIOT |
8.00 - 9.30 |
j. polski |
Geografia |
9.40 - 11.10 |
j. polski |
Geografia |
11.20-12.50 |
Geografia |
Matematyka |
13.00-14.30 |
Geografia |
Matematyka |
14.40 -15.25 |
Geografia |
Matematyka |
SOBOTA 18.05.2024
|
SEM.
IV sala 13 |
SEM.
VI sala 24 |
GODZINA |
PRZEDMIOT |
PRZEDMIOT |
8.00 - 9.30 |
Fizyka |
Biologia |
9.40 - 11.10 |
Chemia |
Biologia |
11.20-12.50 |
Biologia |
j. polski |
13.00-14.30 |
Biologia |
j. polski |
NIEDZIELA 19.05.2024
|
SEM. IV sala 13 |
SEM. VI sala 24 |
GODZINA |
PRZEDMIOT |
PRZEDMIOT |
8.00 - 9.30 |
Historia |
Historia |
9.40 - 11.10 |
Historia |
Historia |
11.20-12.50 |
j. polski |
Fizyka |
13.00-14.30 |
j. polski |
Chemia |
SOBOTA 01.06.2024
|
SEM. IV sala 13 |
SEM. VI sala 24 |
GODZINA |
PRZEDMIOT |
PRZEDMIOT |
8.00 - 9.30 |
Chemia |
Geografia |
9.40 - 11.10 |
Fizyka |
Geografia |
11.20-12.50 |
Geografia |
j. polski |
13.00-14.30 |
Geografia |
j. polski |
14.40 -15.25 |
geografia |
|
NIEDZIELA 02.06 2024r.
|
SEM. IV sala 13 |
SEM. VI sala 24 |
GODZINA |
PRZEDMIOT |
PRZEDMIOT |
8.00 - 9.30 |
j. polski |
j. angielski/ j. rosyjski |
9.40 - 11.10 |
j. polski |
j. angielski / j. rosyjski |
11.20-12.50 |
j. angielski/ j. rosyjski |
j. polski |
13.00-14.30 |
j. angielski / j. rosyjski |
j. polski |
PRZEDMIOT |
L. GODZIN SEM III |
L. GODZIN SEM. IV |
L. GODZIN SEM V |
L. GODZIN SEM. VI |
L. GODZIN SEM VII |
L. GODZIN SEM. VIII |
Język polski |
28 |
28 |
28 |
28 |
28 |
20 |
Język ang/ros |
24 |
24 |
24 |
24 |
24 |
24 |
Historia |
16 |
16 |
16 |
16 |
16 |
- |
Geografia R |
22 |
21 |
22 |
22 |
21 |
14 |
Biologia R |
21 |
22 |
22 |
22 |
22 |
13 |
Fizyka |
8 |
8 |
8 |
8 |
8 |
- |
Chemia |
8 |
8 |
8 |
8 |
8 |
- |
Matematyka |
21 |
21 |
23 |
22 |
23 |
20 |
RAZEM |
148 |
148 |
151 |
150 |
150 |
91 |