Liceum dla dorosłych

Zapraszamy absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej do Liceum dla dorosłych.
Nauka w systemie zaocznym, bezpłatna, Liceum dwuletnie.

(Podanie  na dole strony)


ZIMOWA SESJA EGZAMINACYJNA 27.01-31.01.2020R.

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

SEM. III

14.15- pisemny egz. z j. polskiego

15.30- pisemny egz. z j. ang./ros.

 

15.00- ustny egzamin z historii i społeczeństwa

15.00- ustny egzamin z geografii

14.15- ustny egzamin z biologii

14.15- ustny egzamin z j.ang./ros.

14.15- ustny egzamin z j. polskiego

 

 

15.00- pisemny i ustny  egz. z matematyki

 

SEM. V

15.00- pisemny egz. z matematyki

16.00- ustny egzamin z geografii

15.00- pisemny egz. z j. polskiego

14.15- ustny egzamin z biologii

14.00- ustny egzamin z matematyki

15.00- ustny egzamin z j. polskiego

 

 

14.15- pisemny i ustny egzamin z j. ros.

 

15.00- ustny egzamin z historii i społeczeństwa

14.15- pisemny i ustny egzamin z j. ang.

 

 

HARMONOGRAM  ZAJĘĆ ROK SZKOLNY 2019/20  II półrocze

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO DLA DOROSŁYCH               2LD sem. IV  i    3 LD sem.VI

 

SEMESTR IV

SEMESTR VI

1

8-9.02.2020r.

1.

8-9.02.2020r.

2

15-16.02.2020r.

2.

15-16.02.2020r.

3

29.02-01.03.2020r.

3.

29.02-01.03.2020r.

4

7-8.03.2020r.

4.

7-8.03.2020r.

5

04-05.04.2020r.

5.

21-22.03.2020r.

6

18-19.04.2020

6.

04.04.2020r.

7

9-10.05.2020

 

 

8

16-17.05.2020

 

 

9

30-31.05.2020

 

 

10

06.06.2020

 

 

SESJA EGZAMINACYJNA

08- 12.06.2020

SESJA EGZAMINACYJNA

16.04 -18.04.2020r.


 

PLAN SEMESTR IV / VI


SOBOTA   08.02.2020r. 

 

SEM. IV     sala 13

SEM. VI sala 24

GODZINA

PRZEDMIOT

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

Biologia

Język polski

9.40 - 11.10

Biologia

Język polski

11.20-12.50

Historia

Biologia

13.00-14.30

Historia

Biologia

 

NIEDZIELA    09.02.2020r. 

 

SEM. IV    sala 13

SEM. VI sala 24

GODZINA

PRZEDMIOT

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

Język polski

Geografia

9.40 - 11.10

Język polski

Geografia

11.20-12.50

Geografia

Matematyka

13.00-14.30

Geografia

Matematyka

 

SOBOTA    15.02.2020r. 

 

SEM. IV sala 13

SEM. VI sala 24

GODZINA

PRZEDMIOT

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

Matematyka

J. rosyjski/ J. angielski

9.40 - 11.10

Matematyka

J. rosyjski/ J. angielski

11.20-12.50

J. rosyjski/ J. angielski

Język polski

13.00-14.30

J. rosyjski/ J. angielski

Język polski

 

NIEDZIELA    16 .02.2020r. 

 

SEM. IV      sala 13

SEM. VI sala 24

GODZINA

PRZEDMIOT

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

Biologia

Geografia

9.40 - 11.10

Biologia

Geografia

11.20-12.50

Geografia

Biologia

13.00-14.30

Geografia

Biologia

 

SOBOTA    29.02.2020. 

 

SEM. IV      sala 13

SEM. VI sala 24

GODZINA

PRZEDMIOT

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

Matematyka

Język polski

9.40 - 11.10

Matematyka

Język polski

11.20-12.50

Język polski

Matematyka

13.00-14.30

Język polski

Matematyka

 

NIEDZIELA     01.03.2020r. 

 

SEM. IV      sala 13

SEM. VI sala 24

GODZINA

PRZEDMIOT

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

J. rosyjski/ J. angielski

Biologia

9.40 - 11.10

J. rosyjski/ J. angielski

Biologia

11.20-12.50

Biologia

J. rosyjski/ J. angielski

13.00-14.30

Biologia

J. rosyjski/ J. angielski

 

SOBOTA    07.03.2020r. 

 

SEM. IV      sala 13

SEM. VI sala 24

GODZINA

PRZEDMIOT

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

Matematyka

Geografia

9.40 - 11.10

Matematyka

Geografia

11.20-12.50

Geografia

Język polski

13.00-14.30

Geografia

Język polski

 

NIEDZIELA    08 .03.2020r. 

 

SEM. IV      sala 13

SEM. VI sala 24

GODZINA

PRZEDMIOT

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

Historia

Język polski

9.40 - 11.10

Historia

Język polski

11.20-12.50

Język polski

Matematyka

13.00-14.30

Język polski

Matematyka

 

SOBOTA    21.03.2020r.

 

SEM. VI sala 24

GODZINA

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

Biologia

9.40 - 11.10

Biologia

11.20-12.05

12.05 -12.50

Biologia

J. rosyjski/ J. angielski

13.00-14.30

J. rosyjski/ J. angielski

 

NIEDZIELA     22.03.2020r.

 

SEM. VI sala 24

GODZINA

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

Geografia

9.40 - 11.10

Geografia

11.20-12.50

Geografia

 

SOBOTA    04.04.2020r. 

 

SEM. IV      sala 13

SEM. VI sala 24

GODZINA

PRZEDMIOT

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

Geografia

Biologia

9.40 - 11.10

Geografia

Biologia

11.20-12.50

Biologia

Geografia

13.00-14.30

Biologia

  Matematyka

 

NIEDZIELA     05.04.2020r. 

 

SEM. IV      sala 13

GODZINA

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

Matematyka

9.40 - 11.10

Matematyka

11.20-12.50

Język polski

13.00-14.30

Język polski

 

SOBOTA    18.04.2020r. 

 

SEM. IV      sala 13

GODZINA

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

J. rosyjski/ J. angielski

9.40 - 11.10

J. rosyjski/ J. angielski

11.20-12.50

Język polski

13.00-14.30

Język polski

 

NIEDZIELA    19 .04.2020r. 

 

SEM. IV      sala 13

GODZINA

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

Matematyka

9.40 - 11.10

Matematyka

11.20-12.50

Historia

13.00-14.30

Historia

 

SOBOTA    09.05.2020r. 

 

SEM. IV      sala 13

GODZINA

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

Biologia

9.40 - 11.10

Biologia

11.20-12.50

Geografia

13.00-14.30

Geografia

 

NIEDZIELA   10.05.2020r. 

 

SEM. IV      sala 13

GODZINA

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

Język polski

9.40 - 11.10

Język polski

11.20-12.50

J. rosyjski/ J. angielski

13.00-14.30

J. rosyjski/ J. angielski

 

SOBOTA    16.05.2020r. 

 

SEM. IV      sala 13

GODZINA

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

Język polski

9.40 - 11.10

Język polski

11.20-12.05

12.05 -12.50

Język polski

Historia

13.00-14.30

Historia

 

NIEDZIELA   17.05.2020r. 

 

SEM. IV      sala 13

GODZINA

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

Geografia

9.40 - 11.10

Geografia

11.20-12.50

Biologia

13.00-14.30

Biologia

 

SOBOTA    30.05.2020r. 

 

SEM. IV      sala 13

GODZINA

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

J. rosyjski/ J. angielski

9.40 - 11.10

J. rosyjski/ J. angielski

11.20-12.50

Biologia

13.00-14.30

Biologia

 

NIEDZIELA   31.05.2020r. 

 

SEM. IV      sala 13

GODZINA

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

Matematyka

9.40 - 11.10

Matematyka

11.20-12.50

Geografia

13.00-14.30

Geografia


SOBOTA   06.06.2020r. 

 

SEM. IV      sala 13

GODZINA

PRZEDMIOT

8.00 - 9.30

Matematyka

9.40 - 11.10

Biologia

11.20-12.50

Język polski

13.00-14.30

Geografia

 


Prace kontrolne i egzaminy  sem . III i V

Przedmiot

praca kontrolna

egzamin pisemny

egzamin ustny

Język polski

+

+

+

Matematyka

+

+

+

Biologia rozszerzona

+

 

+

Geografia rozszerzona

+

 

+

Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający

+

 

+

Język angielski/rosyjski

+

+

+

 

Plan nauczania

Przedmiot

2dl /sem.III/IV/

3dl/ sem. V/VI/

Suma

Język polski

63(32+31)

60(40+20)

123

Matematyka

56(30+26)

34(20+14)

90

Biologia rozszerzona

60(30+30)

51(30+21)

 111

Geografia rozszerzona

60(30+30)

55(30+20)

 110

Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający

25(10+15)

10(10+0)

35

Język angielski / język rosyjski

40R(20+20

 33R(22+11)

73

Razem

304( 152+152)

238(152+86)

542