OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

ROK SZKOLNY 2019/2020

Czytaj więcej

W dniu 08.11.2019 na pływalni „Delfinek” w Łukowie, reprezentacja ZS nr 2 wzięła udział w Powiatowych Zawodach Pływackich w kategorii drużynowej i indywidualnej, dziewcząt i chłopców.

Czytaj więcej

11 listopada jest to taki dzień, w którym nie mogło zabraknąć młodzieży i nauczycieli naszej szkoły podczas obchodów 101 rocznicy odzyskania niepodległości. Reprezentacja Zespołu szkół nr 2 wzięła udział w 27 Łukowskich Ulicznych Biegach Niepodległości. Tegoroczna edycja biegów odbyła się pod Honorowym Patronatem Sekretarza Stanu Ministra Sportu i Turystyki Pana Jacka Osucha oraz Patronatem Rady i Burmistrza Miasta Łuków. 

Czytaj więcej

Dnia 25 października już po raz 10 odbyły się Mistrzostwa Zespołu Szkół nr 2 w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt. W zawodach wzięło udział 7 zawodniczek, które rozegrały turniej systemem „każdy z każdym”. Podczas zawodów dziewczęta mogły doskonalić technikę indywidualną oraz umiejętność sędziowania.

Czytaj więcej

Dnia 18 października w naszej szkole już po raz 10 odbyły się Mistrzostwa Zespołu Szkół nr 2 w Indywidualnym tenisie stołowym chłopców. W zawodach wzięło udział 16 zawodników, którzy podczas turnieju mieli możliwość zaprezentować i doskonalili swoje umiejętności techniczne .

Czytaj więcej

Dnia 2 października w Hucie Dąbrowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Lidze Lekkoatletycznej Chłopców

Czytaj więcej

Dnia 2 października w Hucie Dąbrowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Lidze Lekkoatletycznej dziwecząt. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

Czytaj więcej

Dnia 4 października w Adamowie odbył się Finał Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. 

Czytaj więcej

NIEZMIERNIE MIŁO JEST NAM POINFORMOWAĆ IŻ W RYWALIZACJI SPORTOWEJ SZS POWIATU ŁUKOWSKIEGO NASZA SZKOŁA PONOWNIE ZNALAZŁA SIĘ NA PODIUM ZAJMUJĄC TRZECIE MIEJSCE.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I MIEJSCE – I LO ŁUKÓW

II MIEJSCE – IV LO ŁUKÓW

III MIEJSCE – ZS NR 2 ŁUKÓW

Czytaj więcej