OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

ROK SZKOLNY 2018/2019

Czytaj więcej

Piłka siatkowa chłopcy

Czytaj więcej

Dnia 10 grudnia odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców.  Zawody zostały rozegrane systemem „rosyjskim” do trzech wygranych setów – tylko gra podwójna. Uczniowie oprócz umiejętności technicznych doskonalili również współpracę w zespole oraz sędziowanie.

Czytaj więcej

W dniach 19-30 listopada 2018 roku w naszej szkole odbył się Międzyklasowy Turniej Siatkówki Dziewcząt. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym, do dwóch wygranych setów.

Czytaj więcej

W dniu 16.11.2018 na pływalni „Delfinek” w Łukowie, reprezentacja ZS nr 2 wzięła udział w Powiatowych Zawodach Pływackich w kategorii drużynowej i indywidualnej, dziewcząt i chłopców.

Czytaj więcej

Dnia 14 listopada w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa w Piłkę Nożną Halowa dziewcząt. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”, dziewczęta wykazały się walecznością i ambicją, pokazały też wysokie umiejętności piłkarskie. Sędzią głównym zawodów był p. Robert Netczuk. 

Czytaj więcej

Pod koniec października w naszej szkole już po raz dziewiąty odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Do zawodów zgłosiło się 7 dziewcząt i 20 chłopców. Zawodniczki rozegrały swój turniej systemem „każdy z każdym”, zawodnicy „systemem radzieckim”. Podczas zawodów uczniowie mogli doskonalić swoje umiejętności techniczne oraz zasady sędziowania.

Czytaj więcej

Dnia 11 października w Lublinie odbył się Finał Województwa w Lidze Lekkoatletycznej LICEALIADA 2018/2019. W zawodach tych wzięło udział aż 5 zawodników Zespołu Szkół nr 2 w Łukowie (najwięcej ze wszystkich szkół powiatu łukowskiego). Nasza reprezentacja przywiozła z tych zawodów dwa medale i dwa rekordy szkoły.

Czytaj więcej

Dnia 6 października w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Łuków. Pomimo tego, iż turniej odbywał się w sobotę młodzież naszej szkoły wzięła w nim udział. Zawodnicy mogli w ten sposób doskonalić swoje umiejętności techniczne, oraz aktywnie spędzić dzień wolny od szkoły.

Czytaj więcej

Dnia 8 października na obiektach sportowych I LO w Łukowie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej „Orlik” dziewcząt. Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

Natalia Celińska IIITH, Julia Sułkowska IITK, Patrycja Rosińska IITH, Anita Bartosiak IITH, Weronika Stachniak IITH, Magdalena Sadło IITK, Angelika Płudowska IIITH, Klaudia Dziurdziak IIITH, Wiktoria Pawlak IIITH, Klaudia Wdowiak IIIWB, Julia Gręzak ITK, Marta Kazanecka IIWA.

Czytaj więcej