OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

ROK SZKOLNY 2018/2019

Czytaj więcej

IV miejsce piłkarek ręcznych

W dniu 7 marca 2019 roku, na hali sportowej I LO w Łukowie, odbył się Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt. 

Czytaj więcej

W dniu 28 lutego 2019 roku, siatkarki naszej szkoły w składzie: 

Aleksandra Karolak IV TTŻ

Aleksandra Urbanek IV TH

Angelika Płudowska III TH

Patrycja Kryczka III TH

Julia Sobota          II TH

Weronika Pacek II TH

Marlena Mościcka IV TK

zmierzyły się z zawodniczkami I LO, IV LO, w Powiatowym Turnieju Siatkówki Dziewcząt rozgrywanym w Łukowie.

Nasze dziewczęta uległy rywalkom, zajmując III miejsce w grupie „A”. 

W końcowej klasyfikacji ZS nr 2 uplasował się na VI miejscu.

Czytaj więcej

Data 6 marca 2019 roku przejdzie zapewne do historii naszej szkoły.

Po raz pierwszy sięgnęliśmy po tytuł mistrzów powiatu łukowskiego w piłce ręcznej chłopców. W meczach grupowych pokonaliśmy IV LO oraz trudnego rywala z ZS Nr 3. W finale przegrywaliśmy do przerwy 4 : 5 z I LO, ale w drugiej połowie pokazaliśmy wielką waleczność i dużą skuteczność nie dając rzucić przeciwnikowi żadnego gola. Zwyciężyliśmy 12 : 5 i zostaliśmy najlepszą drużyną powiatu!

Czytaj więcej

Dnia 30 stycznia w Parczewie odbył się Półfinał Województwa w Drużynowym Tenisie Stołowym. Zawodnicy mieli możliwość doskonalić swoje umiejętności techniczne, powalczyć z reprezentantami województwa i zawodnikami trenującymi w III lidze tenisa stołowego. Nasza szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie:

KONRAD REDZIK I TH

ARKADIUSZ BUCZYŃSKI I BS A

HUBERT KRUK III TE

Czytaj więcej

Dnia 24 stycznia odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Zawodnicy naszej szkoły znakomicie zaprezentowali się podczas tych zawodów: Magdalena Sadło zajęła II miejsce, Aleksander Buczyński II miejsce, Konrad Redzik III miejsce – te osoby uzyskały awans na zawody rejonowe, które odbędą się w Białej Podlaskiej.

Czytaj więcej

Dnia 18 stycznia w IV LO w Łukowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Nasza męska reprezentacja nie miała sobie równych i w pięknym stylu wywalczyła tytuł Mistrza Powiatu. 

Czytaj więcej

Piłka siatkowa chłopcy

Czytaj więcej

Dnia 10 grudnia odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców.  Zawody zostały rozegrane systemem „rosyjskim” do trzech wygranych setów – tylko gra podwójna. Uczniowie oprócz umiejętności technicznych doskonalili również współpracę w zespole oraz sędziowanie.

Czytaj więcej

W dniach 19-30 listopada 2018 roku w naszej szkole odbył się Międzyklasowy Turniej Siatkówki Dziewcząt. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym, do dwóch wygranych setów.

Czytaj więcej