OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

ROK SZKOLNY 2019/2020

Czytaj więcej


W dniu 10 marca 2020 roku, na hali sportowej I LO w Łukowie, odbył się Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt. 

Drużyna ZS nr 2 wystąpiła w składzie: 

Czytaj więcej

Tegoroczne rozgrywki w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej nasi siatkarze rozpoczęli od dwóch zwycięstw 2:0 z drużyną ZS Radoryż Smolany oraz IV LO w Łukowie. Wygrywając turniej eliminacyjny,który odbył się 28.02.2020r. w naszej szkole, awansowali do finału. Dnia 04.03.2020r. w I LO odbył się turniej finałowy, w którym nasi zawodnicy walcząc o I miejsce zmierzyli się z gospodarzami turnieju - zawodnikami I LO w Łukowie. Po bardzo wyrównanej walce, szczególnie w drugim secie nasi reprezentanci niestety ulegli gospodarzom turnieju.

Czytaj więcej


W dniu 24 lutego 2020 roku, siatkarki naszej szkoły zmierzyły się z zawodniczkami ZS nr 3, IV LO, w Powiatowym Turnieju Siatkówki Dziewcząt rozgrywanym w Łukowie. Nasze dziewczęta uległy rywalkom, zajmując III miejsce w grupie „A”. W dniu 3 marca 2020 rozegrany został finał grup, w którym reprezentacja ZS nr 2 zmierzyła się z ZS nr 1 wygrywając 2:0, w setach 25:23, 25:21.

Czytaj więcej

1 miejsce - ZS 2 ŁUKÓW
2 miejsce - IV LO Łuków
3 miejsce - ZS Radoryż

Czytaj więcej

W dniach 30.01-11.02.2020 roku w naszej szkole odbył się Międzyklasowy Turniej Siatkówki Dziewcząt. Drużyny grały w dwóch grupach, systemem każdy z każdym, mecze do dwóch wygranych setów.

Czytaj więcej

Dnia 12 lutego w Hrubieszowie odbył się Finał Województwa w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców. Reprezentacja naszej szkoły miała okazję powalczyć z najlepszymi zawodnikami województwa lubelskiego. Swoje mecze rozegrali z uczniami z Zamościa i Dęblina. Ostatecznie tenisiści zajęli 9 miejsce, jest to najlepsze osiągnięcie reprezentacji w historii szkoły. 

Czytaj więcej

Dnia 6 lutego odbył się Finał Rejonu Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców. Reprezentacja naszej szkoły osiągnęła największy sukces w historii szkolnego tenisa drużynowego – zajęła drugie miejsce i tym samym wywalczyła awans na zawody wojewódzkie, które odbędą się 12 lutego w Hrubieszowie. Życzymy powodzenia!!!

Czytaj więcej