OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

ROK SZKOLNY 2018/2019

Czytaj więcej

Dnia 30 stycznia w Parczewie odbył się Półfinał Województwa w Drużynowym Tenisie Stołowym. Zawodnicy mieli możliwość doskonalić swoje umiejętności techniczne, powalczyć z reprezentantami województwa i zawodnikami trenującymi w III lidze tenisa stołowego. Nasza szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie:

KONRAD REDZIK I TH

ARKADIUSZ BUCZYŃSKI I BS A

HUBERT KRUK III TE

Czytaj więcej

Dnia 24 stycznia odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Zawodnicy naszej szkoły znakomicie zaprezentowali się podczas tych zawodów: Magdalena Sadło zajęła II miejsce, Aleksander Buczyński II miejsce, Konrad Redzik III miejsce – te osoby uzyskały awans na zawody rejonowe, które odbędą się w Białej Podlaskiej.

Czytaj więcej

Dnia 18 stycznia w IV LO w Łukowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Nasza męska reprezentacja nie miała sobie równych i w pięknym stylu wywalczyła tytuł Mistrza Powiatu. 

Czytaj więcej

Piłka siatkowa chłopcy

Czytaj więcej

Dnia 10 grudnia odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców.  Zawody zostały rozegrane systemem „rosyjskim” do trzech wygranych setów – tylko gra podwójna. Uczniowie oprócz umiejętności technicznych doskonalili również współpracę w zespole oraz sędziowanie.

Czytaj więcej

W dniach 19-30 listopada 2018 roku w naszej szkole odbył się Międzyklasowy Turniej Siatkówki Dziewcząt. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym, do dwóch wygranych setów.

Czytaj więcej

W dniu 16.11.2018 na pływalni „Delfinek” w Łukowie, reprezentacja ZS nr 2 wzięła udział w Powiatowych Zawodach Pływackich w kategorii drużynowej i indywidualnej, dziewcząt i chłopców.

Czytaj więcej

Dnia 14 listopada w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa w Piłkę Nożną Halowa dziewcząt. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”, dziewczęta wykazały się walecznością i ambicją, pokazały też wysokie umiejętności piłkarskie. Sędzią głównym zawodów był p. Robert Netczuk. 

Czytaj więcej

Pod koniec października w naszej szkole już po raz dziewiąty odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Do zawodów zgłosiło się 7 dziewcząt i 20 chłopców. Zawodniczki rozegrały swój turniej systemem „każdy z każdym”, zawodnicy „systemem radzieckim”. Podczas zawodów uczniowie mogli doskonalić swoje umiejętności techniczne oraz zasady sędziowania.

Czytaj więcej