Dnia 9 kwietnia w Białej Podlaskiej odbył się Półfinał Województwa w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali Magdalena Sadło z klasy II TK i Arkadiusz Buczyński z klasy I BSA.

WYNIKI RYWALIZACJI NASZYCH ZAWODNIKÓW:

MAGDALENA SADŁO – 4 MIEJSCE (3:0, 1:3, 1:3) – AWANS NA ZAWODY WOJEWÓDZKIE

ARKADIUSZ BUCZYŃSKI – 6 MIEJSCE (3:1, 3:0, 0:3, 0:3)


Czytaj więcej

W dniu 04.04.2019. roku odbył się w naszej szkole cykliczny Turniej Speedminton w kategorii dziewcząt i chłopców. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, sędziami byli sami uczniowie. Młodzież wykazała się odpowiedzialnością i rzetelnością podczas sędziowania, wszyscy zawodnicy stosowali zasady fair play.

Czytaj więcej

Dnia 22 marca w Sworach odbył się Półfinał Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych. Nasi lekkoatleci osiągnęli duży sukces zajmując w końcowej klasyfikacji 3 miejsce, niewiele zabrakło do awansu na Finał Województwa, tylko dwie drużyny uzyskały prawo startu w tych zawodach. Sukces indywidualny odnieśli Hubert Kruk, który zajął 5 miejsce i Maciej Dzadz – zajął 10 miejsce.

Czytaj więcej

IV miejsce piłkarek ręcznych

W dniu 7 marca 2019 roku, na hali sportowej I LO w Łukowie, odbył się Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt. 

Czytaj więcej

W dniu 28 lutego 2019 roku, siatkarki naszej szkoły w składzie: 

Aleksandra Karolak IV TTŻ

Aleksandra Urbanek IV TH

Angelika Płudowska III TH

Patrycja Kryczka III TH

Julia Sobota          II TH

Weronika Pacek II TH

Marlena Mościcka IV TK

zmierzyły się z zawodniczkami I LO, IV LO, w Powiatowym Turnieju Siatkówki Dziewcząt rozgrywanym w Łukowie.

Nasze dziewczęta uległy rywalkom, zajmując III miejsce w grupie „A”. 

W końcowej klasyfikacji ZS nr 2 uplasował się na VI miejscu.

Czytaj więcej

Data 6 marca 2019 roku przejdzie zapewne do historii naszej szkoły.

Po raz pierwszy sięgnęliśmy po tytuł mistrzów powiatu łukowskiego w piłce ręcznej chłopców. W meczach grupowych pokonaliśmy IV LO oraz trudnego rywala z ZS Nr 3. W finale przegrywaliśmy do przerwy 4 : 5 z I LO, ale w drugiej połowie pokazaliśmy wielką waleczność i dużą skuteczność nie dając rzucić przeciwnikowi żadnego gola. Zwyciężyliśmy 12 : 5 i zostaliśmy najlepszą drużyną powiatu!

Czytaj więcej

Dnia 30 stycznia w Parczewie odbył się Półfinał Województwa w Drużynowym Tenisie Stołowym. Zawodnicy mieli możliwość doskonalić swoje umiejętności techniczne, powalczyć z reprezentantami województwa i zawodnikami trenującymi w III lidze tenisa stołowego. Nasza szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie:

KONRAD REDZIK I TH

ARKADIUSZ BUCZYŃSKI I BS A

HUBERT KRUK III TE

Czytaj więcej

Dnia 24 stycznia odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Zawodnicy naszej szkoły znakomicie zaprezentowali się podczas tych zawodów: Magdalena Sadło zajęła II miejsce, Aleksander Buczyński II miejsce, Konrad Redzik III miejsce – te osoby uzyskały awans na zawody rejonowe, które odbędą się w Białej Podlaskiej.

Czytaj więcej

Dnia 18 stycznia w IV LO w Łukowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Nasza męska reprezentacja nie miała sobie równych i w pięknym stylu wywalczyła tytuł Mistrza Powiatu. 

Czytaj więcej

Piłka siatkowa chłopcy

Czytaj więcej