W dniach 30.01-11.02.2020 roku w naszej szkole odbył się Międzyklasowy Turniej Siatkówki Dziewcząt. Drużyny grały w dwóch grupach, systemem każdy z każdym, mecze do dwóch wygranych setów.

Czytaj więcej

Dnia 12 lutego w Hrubieszowie odbył się Finał Województwa w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców. Reprezentacja naszej szkoły miała okazję powalczyć z najlepszymi zawodnikami województwa lubelskiego. Swoje mecze rozegrali z uczniami z Zamościa i Dęblina. Ostatecznie tenisiści zajęli 9 miejsce, jest to najlepsze osiągnięcie reprezentacji w historii szkoły. 

Czytaj więcej

Dnia 6 lutego odbył się Finał Rejonu Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców. Reprezentacja naszej szkoły osiągnęła największy sukces w historii szkolnego tenisa drużynowego – zajęła drugie miejsce i tym samym wywalczyła awans na zawody wojewódzkie, które odbędą się 12 lutego w Hrubieszowie. Życzymy powodzenia!!!

Czytaj więcej

Dnia 29 stycznia odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Reprezentacja chłopców okazała się bezkonkurencyjna, powtórzyła wynik z tamtego roku i zajęła pierwsze miejsce.

Czytaj więcej

Turniej integracyjny PN

Czytaj więcej

Turniej siatkówki chłopców

Czytaj więcej

Świąteczny Turniej Piłki Nożnej  Halowej - 3 miejsce

Czytaj więcej

Dnia 11 grudnia odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców.  Zawody zostały rozegrane systemem „rosyjskim” do trzech wygranych setów – tylko gra podwójna. Uczniowie oprócz umiejętności technicznych doskonalili również współpracę w zespole oraz sędziowanie.

Czytaj więcej

Dnia 3 grudnia w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa w Piłce Nożnej Halowej dziewcząt. Do turnieju, którego organizatorem była p. Izabela Opolska zgłosiło się pięć drużyn. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdy”, odbyło się 10 meczy w których strzelono 67 bramek. Zwyciężyła reprezentacja klasy ITKG a najskuteczniejszą zawodniczką turnieju okazała się Ewelina Sudowska. Sędzią głównym zawodów był p. Robert Netczuk.

Gratulacje dla wszystkich uczestniczek turnieju!!!

Czytaj więcej