W dniu 16.11.2018 na pływalni „Delfinek” w Łukowie, reprezentacja ZS nr 2 wzięła udział w Powiatowych Zawodach Pływackich w kategorii drużynowej i indywidualnej, dziewcząt i chłopców.

Czytaj więcej

Dnia 14 listopada w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa w Piłkę Nożną Halowa dziewcząt. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”, dziewczęta wykazały się walecznością i ambicją, pokazały też wysokie umiejętności piłkarskie. Sędzią głównym zawodów był p. Robert Netczuk. 

Czytaj więcej

Pod koniec października w naszej szkole już po raz dziewiąty odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Do zawodów zgłosiło się 7 dziewcząt i 20 chłopców. Zawodniczki rozegrały swój turniej systemem „każdy z każdym”, zawodnicy „systemem radzieckim”. Podczas zawodów uczniowie mogli doskonalić swoje umiejętności techniczne oraz zasady sędziowania.

Czytaj więcej

Dnia 11 października w Lublinie odbył się Finał Województwa w Lidze Lekkoatletycznej LICEALIADA 2018/2019. W zawodach tych wzięło udział aż 5 zawodników Zespołu Szkół nr 2 w Łukowie (najwięcej ze wszystkich szkół powiatu łukowskiego). Nasza reprezentacja przywiozła z tych zawodów dwa medale i dwa rekordy szkoły.

Czytaj więcej

Dnia 6 października w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Łuków. Pomimo tego, iż turniej odbywał się w sobotę młodzież naszej szkoły wzięła w nim udział. Zawodnicy mogli w ten sposób doskonalić swoje umiejętności techniczne, oraz aktywnie spędzić dzień wolny od szkoły.

Czytaj więcej

Dnia 8 października na obiektach sportowych I LO w Łukowie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej „Orlik” dziewcząt. Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

Natalia Celińska IIITH, Julia Sułkowska IITK, Patrycja Rosińska IITH, Anita Bartosiak IITH, Weronika Stachniak IITH, Magdalena Sadło IITK, Angelika Płudowska IIITH, Klaudia Dziurdziak IIITH, Wiktoria Pawlak IIITH, Klaudia Wdowiak IIIWB, Julia Gręzak ITK, Marta Kazanecka IIWA.

Czytaj więcej

Dnia 4 października w Sworach odbył się Finał Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. 

Czytaj więcej

Dnia 28 września na obiektach sportowych AWF w Białej Podlaskiej odbył się Półfinał Województwa w Lidze Lekkoatletycznej.

Czytaj więcej

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

ROK SZKOLNY 2018/2019

Czytaj więcej

W dniu 29 maja 2018 roku odbył się w naszej szkole Integracyjny Turniej Pilki Nożnej Halowej. Po raz trzeci gościliśmy piłkarskie drużyny chłopców ze szkół łukowskich: Gimnazjum z Rzemieślniczej Szkoły Branżowej oraz Zespół Placówek.

Czytaj więcej