Dnia 29 stycznia odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Reprezentacja chłopców okazała się bezkonkurencyjna, powtórzyła wynik z tamtego roku i zajęła pierwsze miejsce.

Czytaj więcej

Turniej integracyjny PN

Czytaj więcej

Turniej siatkówki chłopców

Czytaj więcej

Świąteczny Turniej Piłki Nożnej  Halowej - 3 miejsce

Czytaj więcej

Dnia 11 grudnia odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców.  Zawody zostały rozegrane systemem „rosyjskim” do trzech wygranych setów – tylko gra podwójna. Uczniowie oprócz umiejętności technicznych doskonalili również współpracę w zespole oraz sędziowanie.

Czytaj więcej

Dnia 3 grudnia w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa w Piłce Nożnej Halowej dziewcząt. Do turnieju, którego organizatorem była p. Izabela Opolska zgłosiło się pięć drużyn. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdy”, odbyło się 10 meczy w których strzelono 67 bramek. Zwyciężyła reprezentacja klasy ITKG a najskuteczniejszą zawodniczką turnieju okazała się Ewelina Sudowska. Sędzią głównym zawodów był p. Robert Netczuk.

Gratulacje dla wszystkich uczestniczek turnieju!!!

Czytaj więcej


W dniu 08.11.2019 na pływalni „Delfinek” w Łukowie, reprezentacja ZS nr 2 wzięła udział w Powiatowych Zawodach Pływackich w kategorii drużynowej i indywidualnej, dziewcząt i chłopców.

Czytaj więcej

11 listopada jest to taki dzień, w którym nie mogło zabraknąć młodzieży i nauczycieli naszej szkoły podczas obchodów 101 rocznicy odzyskania niepodległości. Reprezentacja Zespołu szkół nr 2 wzięła udział w 27 Łukowskich Ulicznych Biegach Niepodległości. Tegoroczna edycja biegów odbyła się pod Honorowym Patronatem Sekretarza Stanu Ministra Sportu i Turystyki Pana Jacka Osucha oraz Patronatem Rady i Burmistrza Miasta Łuków. 

Czytaj więcej

Dnia 25 października już po raz 10 odbyły się Mistrzostwa Zespołu Szkół nr 2 w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt. W zawodach wzięło udział 7 zawodniczek, które rozegrały turniej systemem „każdy z każdym”. Podczas zawodów dziewczęta mogły doskonalić technikę indywidualną oraz umiejętność sędziowania.

Czytaj więcej