Kursy dokształcające młodocianych pracowników

Harmonogram kursów zawodowych w roku szkolnym 2020/21 w ZS nr 2 w Łukowie

Branżowa Szkoła Zawodowa

Lp.

Termin

Zawód

Stopień

Ilość

Miejsce

1.       

02.09-25.09.2020 r.

Stolarz    752205

III

2

Ryki ZS Nr 2

2.       

17.09 -27.09.2020r.

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 712905

III

2

Ryki ZS Nr 2

3.       

07.09-02.10.2020 r.

Fryzjer 514101

II

23

Trawniki

4.       

07.09-02.10.2020 r.

Sprzedawca 522301

II

11

Trawniki

5.       

28.09-11.10.2020 r.

Monter sieci i instalacji sanitarnych 712618

III

6

Ryki ZS Nr 2

6.       

05.10-30.10.2020 r.

Mechanik pojazdów samochodowych 723103

II

24

Trawniki

 

7.

05.10-30.10.2020 r.

Fotograf   343101

III

3

Olkusz

8.

05.10-30.10.2020 r.

Sprzedawca 522301

III

4

Trawniki

9.

05.10-30.10.2020 r.

Ślusarz 722204

II

1

Trawniki

10.

26.10-20.11.2020 r.

Lakiernik  713201

III

1

Mińsk Mazowiecki

11.

02.11-27.11.2020 r.

Elektryk 741103

III

3

Trawniki

12.

02.11-27.11.2020 r.

Elektryk 741103

II

6

Trawniki

13.

02.11-27.11.2020 r.

Mechanik –operator pojazdów

 i maszyn rolniczych 834103

II

1

Biłgoraj RCSZ

14.

02.11-27.11.2020 r.

Rolnik 613003

II

1

Kijany

15.

02.11-27.11.2020 r.

Fotograf 343101

II

2

Olkusz

16.

26.10-20.11.2020 r.

Stolarz 752205

II

2

Ryki ZS Nr 2

17.

23.11-18.12.2020 r.

Murarz-tynkarz    711204

II

2

Ryki ZS Nr 2

18

30.11-22.12.2020 r.

Przetwórca mięsa 751108

II

1

Brodnica

19

30.11-18.12 + 18.01- 22.01.2021 r.

Cukiernik 751201

III

2

Trawniki

20.

18.01.-12.02.2021 r.

 

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 712905

II

1

Ryki ZS Nr 2

21.

18.01.-12.02.2021 r.

 

Rolnik 613003

III

1

Brodnica 

22.

18.01.-12.02.2021 r.

 

Monter sieci i instalacji sanitarnych 712618

II

7

Ryki ZS Nr 2

23.

18.01.-12.02.2021 r.

Mechanik –operator pojazdów

 i maszyn rolniczych 834103

I

2

RCSZ Biłgoraj

24.

25.01 -19.02.2021 r.

Elektromechanik pojazdów samochodowych 741203

II

1

Trawniki

25.

25.01 -19.02.2021 r

Fotograf 343101

I

1

Olkusz

26.

25.01 -19.02.2021 r.

Sprzedawca 522301

I

5

Trawniki

27.

25.01 -19.02.2021 r.

Cukiernik 751201

II

3

Trawniki

28.

22.02-19.03.2021 r.

Mechanik pojazdów samochodowych 723103

III

11

Trawniki

 

29.

22.02-19.03.2021 r.

Ślusarz 722204

III

1

Trawniki

30.

22.02-19.03.2021 r.

Piekarz 751204

II

2

Trawniki

31.

22.03-23.04.2021 r.

Fryzjer 514101

III

4

Trawniki

32.

22.03-23.04.2021 r.

Elektromechanik pojazdów samochodowych 741203

III

3

Trawniki

33.

22.03-23.04.2021 r.

Lakiernik samochodowy 713203

II

1

Olkusz

34.

22.03-23.04.2021 r.

Stolarz 752205

I

1

Ryki ZS Nr 2

35.

26.04-21.05.2021 r.

Monter sieci i instalacji sanitarnych 712618

I

6

Ryki ZS Nr 2

36.

26.04-21.05.2021 r.

Murarz – tynkarz 711204

I

1

Ryki ZS Nr 2

37.

26.04-21.05.2021 r.

Mechanik pojazdów samochodowych 723103

I

15

Trawniki

38.

26.04-21.05.2021 r.

Elektromechanik pojazdów samochodowych 741203

I

1

Trawniki

39.

26.04-21.05.2021 r.

Piekarz 751204

I

1

Trawniki

40.

10.05–08.06.2021 r.

Magazynier-logistyk 432106

II

1

Tomaszów Mazowiecki

41.

24.05–18.06.2021 r.

Fryzjer 514101

I

22

Trawniki

42.

24.05–18.06.2021 r.

Elektryk 741103

I

5

Trawniki