Kursy dokształcające młodocianych pracowników

Harmonogram kursów zawodowych w roku szkolnym 2019/20 w ZS nr 2 w Łukowie

Branżowa Szkoła Zawodowa

 

Lp.

Termin

Zawód

Stopień

Ilość

Miejsce

1.

03.09-27.09.2019 r.

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 712905

III

1

Ryki ZS Nr 2

2.

03.09-27.09.2019 r.

Mechanik pojazdów samochodowych 723103

III

10

Trawniki

3.

03.09-27.09.2019 r.

Fryzjer 514101

III

7

Trawniki

4.

03.09-27.09.2019 r.

Cukiernik 751201

III

1

Trawniki

5.

03.09-27.09.2019 r.

Elektromechanik pojazdów samochodowych 741203

III

1

Trawniki

6.

09.09-04.10.2019 r.

Mechanik –operator pojazdów

 i maszyn rolniczych 834103

III

1

Biłgoraj RCSZ

7.

30.09-25.10.2019 r.

Monter sieci i instalacji sanitarnych 712618

III

5

Ryki ZS Nr 2

8.

30.09-25.10.2019 r.

Sprzedawca 522301

II

4

Trawniki

9.

30.09-25.10.2019 r.

Elektryk 741103

II

2

Trawniki

10.

30.09-25.10.2019 r.

Mechanik pojazdów samochodowych 723103

II

12

Trawniki

11.

30.09-25.10.2019 r.

Elektryk 741103

III

2

Trawniki

12.

15.10-26.10.2019 r.

Stolarz 752205

III

3

Ryki ZS Nr 2

13.

28.10-22.11.2019 r.

Sprzedawca 522301

I

11

Trawniki

14.

28.10-22.11.2019 r.

Cukiernik 751201

II

2

Trawniki

15.

28.10-10.11.2019 r.

Murarz-tynkarz 711204

III

1

Ryki ZS Nr 2

16.

04.11 – 29.11.2019 r.

Lakiernik 713201

II

1

Gliwice

17.

04.11 – 29.11.2019 r.

Fotograf 343101

III

1

Olkusz ZPO

18.

12.11-23.11.2019 r.

Monter sieci i instalacji sanitarnych 712618

II

6

Ryki ZS Nr 2

19.

25.11-20.12.2019 r.

Ślusarz 722204

III

1

Trawniki

20.

25.11-20.12.2019 r.

Sprzedawca 522301

III

5

Trawniki

21.

25.11-07.12.2019 r.

Stolarz 752205

II

2

Ryki ZS Nr 2

22.

25.11-20.12.2019 r.

Elektromechanik pojazdów samochodowych 741203

II

3

Trawniki

23.

25.11-20.12.2019 r.

Murarz-tynkarz 711204

I

4

Ryki ZS Nr 2

24.

07.01-14.02.2020 r.

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 712905

II

2

Ryki ZS Nr 2

25.

07.01-14.02.2020 r.

Rolnik 613003

II

1

Kijany

26.

07.01-14.02.2020 r.

Fryzjer 514101

II

6

Trawniki

27.

07.01-14.02.2020 r.

Elektryk 741103

I

6

Trawniki

28.

17.02 – 13.03.2020 r.

Fryzjer 514101

I

23

Trawniki

29.

17.02 – 13.03.2020 r.

Stolarz 752205

I

2

Ryki ZS Nr 2

 

30.

 

24.02 – 20.03.2020 r.

 

Mechanik –operator pojazdów

 i maszyn rolniczych 834103

 

I

 

2

 

Biłgoraj RCSZ

31.

24.02 – 22.03.2020 r.

Fotograf 343101

II

3

Olkusz

32.

02.03 – 27.03.2020 r.

Rolnik 613003

I

1

Kijany

33.

16.03 – 08.04.2020 r.

Mechanik pojazdów samochodowych 723103

I

24

Trawniki

34.

16.03 – 08.04.2020 r.

Cukiernik 751201

I

3

Trawniki

35.

16.03 – 08.04.2020 r.

Monter zabudowy i robót wykończeniowych                                   w budownictwie 712905

I

1

Ryki ZS Nr 2

36.

23.03 – 24.04.2020 r.

Fotograf 343101

I

5

Olkusz ZPO

37.

23.03 – 24.04.2020 r.

Lakiernik samochodowy 713203

I

1

Olkusz ZPO

38.

20.04 – 15.05.2020 r.

Ślusarz 722204

II

1

Trawniki

39.

18.05 – 10.06.2020 r.

Monter sieci i instalacji sanitarnych 712618

I

10

Ryki ZS Nr 2

40

18.05 – 10.06.2020 r.

Ślusarz 722204

I

1

Trawniki

41.

18.05 – 10.06.2020 r.

Piekarz 751204

I

2

Trawniki

41.

18.05 – 10.06.2020 r.

Elektromechanik pojazdów samochodowych 741203

I

3

Trawniki

42.

Data kursu będzie ustalona w późniejszym terminie

Przetwórca mięsa 751108

I

1

?

 

 

Suma : 184 uczniów