Dnia 26 kwietnia na obiektach sportowych Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łukowie odbył się Finał Powiatu w Siatkówce Plażowej dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały:

NATALIA CELIŃSKA II TH

PATRYCJA KRYCZKA II TH

MARTA KAZANECKA I WA

PATRYCJA KRÓL IV TK ®

Czytaj więcej

Dnia 5 kwietnia w Sworach odbyły się Rejonowe Drużynowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców. Reprezentacja szkoły liczyła sześć zawodniczek i sześciu zawodników. Łącznie wystartowały 42 zawodniczki oraz 42 zawodników rejonu Biała Podlaska. Dziewczęta rywalizowały na dystansie 1000 m. Chłopcy rywalizowali na dystansie 1200 m. 

Czytaj więcej

Dnia 13 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej dziewcząt. Nasza reprezentacja, której selekcjonerem była p. Izabela Opolska wystąpiła w składzie:

Kachniarz Aleksandra  IV TK, Król Patrycja  IV TK, Celińska Natalia  II TH, Pawlak Wiktoria  IITH, Sułkowska Julia ITK, Rosińska Patrycja ITH, Bartosiak Anita ITH, Stachniak Weronika ITH, Wdowiak Klaudia IIWB (B), Miazio Patrycja IV TK (B).

Czytaj więcej

Dnia 11 kwietnia na boisku „Orlik” w I LO w Łukowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej chłopców. Reprezentacja wystąpiła w składzie:

Bańkowski Patryk  ITE, Łukasiak Piotr  ITE, Makuła Dawid  IITE, Tomasik Jakub  IITE, Milczarek Patryk  II ZSZC (B), Rybka Marcin  II ZSZC, Sadło Patryk  IV TK, Pycka Damian III WA, Sokołowski Mateusz I WA (B), Rokicki Jakub.

Czytaj więcej

Dnia 5 kwietnia w Sworach odbyły się Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców. Reprezentacja szkoły liczyła sześć zawodniczek i sześciu zawodników. Łącznie wystartowało 24 zawodniczek i 30 zawodników Powiatu Łukowskiego. Dziewczęta rywalizowały na dystansie 1000 m, chłopcy na dystansie 1200 m. 

Czytaj więcej

W dniu 7 marca 2018 roku, na hali sportowej I LO w Łukowie, odbył się Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt. 

Czytaj więcej

Dnia 2 marca po raz pierwszy w historii sportu SZS odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Halowej dziewcząt. 

Czytaj więcej

W dniu 23 lutego 2018 roku, siatkarki naszej szkoły zmierzyły się z zawodniczkami I LO i IV LO, w Powiatowym Turnieju Siatkówki Dziewcząt. 

Czytaj więcej

Dnia 16 lutego w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa w Piłce Nożnej Halowej dziewcząt.
Do turnieju zgłosiło się pięć drużyn.

Czytaj więcej

Dnia 25 stycznia w Parczewie odbył się Finał Rejonu w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców. 


Czytaj więcej