MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2 W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ DZIEWCZĄT

Dnia 3 grudnia w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa w Piłce Nożnej Halowej dziewcząt. Do turnieju, którego organizatorem była p. Izabela Opolska zgłosiło się pięć drużyn. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdy”, odbyło się 10 meczy w których strzelono 67 bramek. Zwyciężyła reprezentacja klasy ITKG a najskuteczniejszą zawodniczką turnieju okazała się Ewelina Sudowska. Sędzią głównym zawodów był p. Robert Netczuk.

Gratulacje dla wszystkich uczestniczek turnieju!!!

DRUŻYNY ZGŁOSZONE DO TURNIEJU:

IV TH/III TK – Wiktoria Pawlak, Angelika Płudowska, Klaudia Dziurdziak, Katarzyna Opieka, Magdalena Sadło (IIITK), Julia Sułkowska (IIITK)

I TH B – Paulina Smyk, Natalia Zdziebłowska, Julia Porębska, Julia Hejduk, Wiktoria Zawadzka, Anna Czajka, Patrycja Grzyb, Olga Więsek

I BABC – Aleksandra Markowska, Patrycja Piotrowska, Katarzyna Gromada, Julia Świętochowska, Małgorzata Grzela, Marta Radzikowska, Wardak Amelia (IBAG)

I TK G – Daria Osial, Milena Wajszczuk, Edyta Czyzio, Iza Zdun, Klaudia Siwak, Ewelina Sudowska

I TH – Julia Łukasiak, Julia Pracz, Klaudia Wesołowska, Agnieszka Wielgosz, Patrycja Siemionek, Aleksandra Bajora, Dominika Walo, Maja Pietrzak

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I MIEJSCE – KLASA ITKG