Sukces siatkarzy

Tegoroczne rozgrywki w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej nasi siatkarze rozpoczęli od dwóch zwycięstw 2:0 z drużyną ZS Radoryż Smolany oraz IV LO w Łukowie. Wygrywając turniej eliminacyjny,który odbył się 28.02.2020r. w naszej szkole, awansowali do finału. Dnia 04.03.2020r. w I LO odbył się turniej finałowy, w którym nasi zawodnicy walcząc o I miejsce zmierzyli się z gospodarzami turnieju - zawodnikami I LO w Łukowie. Po bardzo wyrównanej walce, szczególnie w drugim secie nasi reprezentanci niestety ulegli gospodarzom turnieju.

Podsumowując tegoroczną rywalizację- reprezentacja naszej szkoły zdobyła II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej. Jest to powtórzenie najwyższej lokaty w historii tych rywalizacji.

Reprezentantami naszej szkoły byli:
1. Adamowicz Filip Hubert
2. Adrian Wojciech Kacper
3. Antolak Jakub
4. Bańkowski Piotr
5. Kania Krystian
6. Krasuski Sebastian Bartosz
7. Kruk Hubert
8. Kryczka Jakub
9. Kudlak Michał
10. Kurowski Mikołaj
11. Makuła Dawid
12. Mazurek Bartosz
13. Osial Paweł
14. Soćko Marcin
15. Sosnowski Mateusz
16. Świeczak Sebastian
17. Tomasik Jakub
18. Wielgosz Mateusz
19. Zwoliński Karol

Bardzo dziękuję wszystkim zawodnikom.

Robert Netczuk