Mamy mistrzostwo powiatu w piłce ręcznej!!!

Data 6 marca 2019 roku przejdzie zapewne do historii naszej szkoły.

Po raz pierwszy sięgnęliśmy po tytuł mistrzów powiatu łukowskiego w piłce ręcznej chłopców. W meczach grupowych pokonaliśmy IV LO oraz trudnego rywala z ZS Nr 3. W finale przegrywaliśmy do przerwy 4 : 5 z I LO, ale w drugiej połowie pokazaliśmy wielką waleczność i dużą skuteczność nie dając rzucić przeciwnikowi żadnego gola. Zwyciężyliśmy 12 : 5 i zostaliśmy najlepszą drużyną powiatu! Teraz czeka nas wyjazd do Białej Podlaskiej na zawody rejonowe. Do tych wspaniałych wyników poprowadził drużynę kapitan Marcin Rybka, na bramce wspaniale bronił Patryk Milczarek, na kole skutecznie zagrał Patryk Zbieć, na rozegraniu gole zdobywali Mateusz Niemczuk, Mateusz Kuciński i Dawid Mućka. Na skrzydłach grali Mikołaj Kurowski, i Paweł Zalewski. Dobrze spisali się pierwszoklasiści Cezary Brauła, Grzegorz Grochowski oraz Bartosz Osiak.

Cały zespół zagrał wspaniałe zawody i wszystkim należą się uznanie i gratulacje!

Trenerem drużyny jest pan Damian Zawadzki.