ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W PÓŁFINALE WOJEWÓDZTWA

Dnia 22 września na obiektach sportowych AWF w Białej Podlaskiej odbył się Półfinał Województwa w Lidze Lekkoatletycznej. Zawodnicy rywalizowali w następujących konkurencjach: 100m, 400m, 1500m, 4x100m, skok w dal, pchnięcie kulą.

Reprezentacja chłopców wystąpiła w składzie:

Hubert Kusio ITE, Dawid Makuła IITE, Kacper Dziekan IITE, Jakub Tomasik IITE, Adrian Kopyść IITE, Mikołaj Kurowski IITE, Hubert Kruk IITE, Filip Kopyść IITE, Sebastian Świeczak ITE, Dawid Warpas IIIWA, Damian Ostrysz IIITE, Piotr Łukasiak ITE, Marcin Rybka IICW, Patryk Zbieć IICW, Rafał Swider IWA, Rafał Łukasik IITE.

Najlepsze indywidualne wyniki osiągnęli zawodnicy Marcin Rybka – w pchnięciu kulą zajął 1 miejsce. Swoim wynikiem 13,22 m zdeklasował rywali i pobił tym samym rekord szkoły, który od 2009 roku należał do Alberta Barei. Ponadto Jakub Tomasik – w biegu na 400 m zajął 4 miejsce,  Dawid Warpas  - w skoku w dal zajął VII miejsce, Hubert Kruk - w biegu na 1500 m zajął VII miejsce.

W klasyfikacji zespołowej reprezentacja naszej szkoły zajęła VI miejsce.

Gratulujemy!!!!!

Opiekunowie – Izabela Opolska, Robert Netczuk