Absolwenci jeszcze w formie….

26 stycznia w progi ZS 2 zawitali absolwenci, tego dnia bowiem odbył się towarzyski mecz siatkówki chłopców pomiędzy byłymi, a obecnymi uczniami.

Drużyna absolwentów wystąpiła w składzie: Adam Król (IIILO – 2014 r.), Piotr Kryczka (IIIWA – 2016 r.), Arkadiusz Kominek (klasa IVTK– 2019 r.), Mateusz Kuciński (klasa IVTH– 2019 r.), Patryk Sadło (IVTK – 2018 r.), Kacper Gajda (klas IVTE - 2019 r.), Bartosz Mazurek (IVTKG – 2023 r.).

Skład drużyny reprezentacji szkoły to: Mateusz Sosnowski VTE, Sebastian Sokołek VTE, Kacper Strzelec VTE, Radosław Kępka VTE, Jakub Mazurek IVTEK, Andrii Lionchuk IITŻB, Pavlo Ostapenko ITŻ, Filip Królikowski ITŻ, Krzysztof Szczygielski ITEK, Julian Wielgosz IBA.

Podczas meczu, w którym wysoką formę pokazali nie tylko absolwenci, nie  zabrakło sportowej walki, długich wymian oraz siatkarskich zagrań. Tym razem lepsi okazali się nasi byli uczniowie – pokonali młodszych kolegów 3:1.

Cieszymy się, że po wielu latach nasi uczniowie chętnie wracają do swojej „starej” szkoły. Mamy nadzieję, że się jeszcze zobaczymy w podobnym składzie. Czekamy z niecierpliwością na mecz rewanżowy.

Składamy serdeczne podziękowania dla byłych i obecnych uczniów. Brawa dla Was!!!

Organizatorem towarzyskiego meczu byli nauczyciele wychowania fizycznego p. Izabela Opolska oraz p. Robert Netczuk.