W związku z realizacją zadań wynikających z Programu Wychowawczo-Profilaktycznego Szkoły, uczniowie wszystkich klas pierwszych wzięli udział w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. Tematyka zajęć dotyczyła zagadnienia ,,Odpowiedzialność prawna nieletniego w myśl ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich".

Czytaj więcej

W ramach pracy wychowawczo – profilaktycznej szkoły, dnia 25.09.2019 r. odbyła się prelekcja dla rodziców dotycząca aktualnych zagrożeń wśród młodzieży. Pogadankę poprowadziła sierżant sztabowa Ewelina Izdebska z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łukowie.

Czytaj więcej

W czwartek 26 września w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Języków – święto, które ma na celu propagowanie nauki języka obcego. W związku z obchodami w/w dnia młodzież Zespołu Szkół nr 2 w Łukowie aktywnie uczestniczyła w akcjach, zadaniach i konkursach organizowanych przez nauczycieli języków obcych. 

Czytaj więcej

NIEZMIERNIE MIŁO JEST NAM POINFORMOWAĆ IŻ W RYWALIZACJI SPORTOWEJ SZS POWIATU ŁUKOWSKIEGO NASZA SZKOŁA PONOWNIE ZNALAZŁA SIĘ NA PODIUM ZAJMUJĄC TRZECIE MIEJSCE. KLASYFIKACJA KOŃCOWAI MIEJSCE – I LO ŁUKÓWII MIEJSCE – IV LO ŁUKÓWIII MIEJSCE – ZS NR 2 ŁUKÓW

Czytaj więcej

Lubisz korzystać ze smartfona? Chcesz pokazać kolegom, koleżankom, nauczycielom i rodzicom, że telefon może być narzędziem nauki? Chcesz sprawdzić swoje umiejętności w zakresie interpunkcji? Zgłoś się do udziału w konkursie #przecinek2019. 

Czytaj więcej

W dniu 2 października 2019 r. uczniowie z klas II  i III TE wzięli udział w zajęciach w siedzibie firmy Protechnika w Łukowie. Prezentację zakładu działającego w obszarze ochrony środowiska, gospodarki odpadami, recyklingu, przetwórstwa biomasy i rolnictwa oraz leśnictwa poprowadził Dyrektor produkcji p. Waldemar Zabłocki. 

Czytaj więcej

W dniu 27 września uczniowie klas I TE, I TEG i II TE  kształcący się w zawodzie technik systemów energetyki odnawialnej  udali się z wizytą do gminy Rossosz położonej w Dolinie Zielawy, gdzie powstała naziemna elektrownia fotowoltaiczna. 

Czytaj więcej

27 września młodzież naszej szkoły uczestniczyła w Pieszym Rajdzie Szkół Ponadgimnazjalnych po rezerwacie leśnym „Jata” zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Łukowie i Zespół Szkół nr 3. Celem rajdu było upamiętnienie 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej. W rajdzie, śladami wojennej historii, uczestniczyli uczniowie klasy 1 TH i 3TK.

Czytaj więcej