15 września 2023 r.  grupa 18 uczniów z klas: II TH, II TTŻA i II TTŻB wzięła udział w wyjeździe do Muzeum Pałacu Króla  Jana III Sobieskiego w Wilanowie.

Czytaj więcej

Już wkrótce w naszej szkole będziemy świętować Europejski Dzień Języków Obcych. Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursach językowych.


ŚRODA 20.09.2023R. ZEBRANIA Z RODZICAMIgodz. 16.00  zebranie ogólne klas pierwszych - sala gimnastyczna godz.16:30 - zebrania wszystkich klas z wychowawcami w klasach

Czytaj więcej

   13.09.2023 r. młodzież Zespołu Szkół nr 2 w Łukowie wznowiła  realizację projektu „Taneczne ZS 2”. Na osłodę powrotu do szkoły oraz pożegnanie wakacyjnego wypoczynku uczniowie zatańczyli „chocolate”.

Czytaj więcej

9 września 2023 r. odbyła się w Amfiteatrze Parku Miejskiego w Łukowie zapoczątkowana  w 2012 r. ogólnopolska akcja Narodowego Czytania.

Czytaj więcej

12 września 2023 r. uczniowie klas: ITH, ITŻ i i I TEK wzięli udział w spotkaniu integracyjnym. Pod opieką wychowawców: p. Agaty Skwary, p. Lucyny Grono, p. Agnieszki Zarzyckiej oraz nauczyciela wychowania fizycznego - p. Damiana Zawadzkiego, udali się nad Zimną Wodę. Tam wzięli udział w licznych zajęciach, rozgrywkach sportowych i zabawach mających na celu budowanie więzi z rówieśnikami.


Z okazji zbliżającego się Europejskiego Dnia Języków, ogłaszamy szkolny konkurs dla klas technikum oraz szkoły branżowej na najciekawszy plakat pod hasłem  „Dlaczego warto uczyć się języków obcych?”.

Czytaj więcej

Na osłodę powrotu do szkoły oraz pożegnania wakacyjnego wypoczynku zatańczmy chocolate! "Taneczne ZS2" w środę  - 13 września, wznowi działalność umilając trudny czas przyzwyczajania się do codziennych uczniowskich obowiązków.


Zapraszamy na kiermasz podręczników używanych. Odbędzie się on w dniach 7-14 września. Na tablicy ogłoszeń (korytarz główny - I piętro) można umieszczać ogłoszenia o sprzedaży podręczników (powinny zawierać: klasę, profil, przedmiot, tytuł, cenę książki oraz dane kontaktowe). W czwartek i piątek (7 i 8 września) na długiej przerwie (godz.  10:35 – 10:50) zapraszamy na korytarz na wymianę “FACE TO FACE”.Zapraszamy również na kiermasz facebookowy – szczegóły na profilu ZS2. Organizatorkami kiermaszu są: p. E. Krüger oraz p. K. Wróbel.


                            „Uczenie się jest rzeczą najszlachetniejszą nawet dla serca” – Sofokles     4 września 2023 r., po dwumiesięcznym odpoczynku od obowiązków szkolnych, młodzież wraz z  Dyrekcją, nauczycielami i rodzicami, uczestniczyła w inauguracji nowego roku szkolnego 2023/2024.

Czytaj więcej