Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją. A. Despinoix16.09.2021 r. uczniowie wszystkich klas maturalnych w Zespole Szkół nr 2 w Łukowie wzięli udział w Lubelskim Salonie Maturzystów 2021 ONLINE. 

Czytaj więcej

Konkurs prowadzony w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej ZUS „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”. Konkurs „Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku?”, jest elementem kampanii edukacyjno-informacyjnej ZUS „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”.Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy o korzyściach z bezgotówkowego obrotu pieniędzmi, posiadania rachunku bankowego oraz otrzymywania na nie świadczeń z ZUS. 

Czytaj więcej

Drodzy uczniowie ZS nr 2 w Łukowie! Wielu z Was posiada ukryte, a często  i nieodkryte talenty plastyczne. Zapraszamy zatem do udziału w konkursie graficznym, który będzie dobrą okazją do pokazania swoich umiejętności i pasji całej społeczności szkolnej! Co trzeba zrobić?

Czytaj więcej

Od poniedziałku, 6 września działa nowa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i rodziców. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów oraz prawników. Wsparcie można otrzymać także za pośrednictwem kontaktu mailowego pomagamy@1815.pl. Nowy numer telefonu został uruchomiony na zlecenie Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Czytaj więcej

Zapraszamy uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Łukowie do wzięcia udziału w VIII Regionalnej Olimpiadzie Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym. Olimpiada składa się z trzech etapów: szkolnego, powiatowego i regionalnego. Jej główne cele to: poszerzenie wiedzy i wzrost świadomości młodzieży w zakresie zdrowia psychicznego, kształtowanie nawyków prozdrowotnych i lepsze rozumienie natury zaburzeń zwalczania stereotypów w tym zakresie.

Czytaj więcej

Zapraszamy na pierwsze zajęcia w dniach 25 -26 września 2021 roku.Harmonogram spotkań w zakładce ,,liceum dla dorosłych''.

Czytaj więcej

„Należy podróżować, by się czegoś nauczyć” M. Twain03.09.2021 r. grupa uczniów z kl. III THGA, III THGB oraz III TH wzięła udział w 24 Międzynarodowych Targach Gastronomiczno-Hotelarskich odbywających się w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym Ptak Warsaw Expo.  Jest to największa i najważniejsza w Polsce impreza targowa dedykowana branży HoReCa. 

Czytaj więcej

Uczący się powinien wiedzieć, umieć, chcieć.B. F. Skinner1 września 2021 r. w Zespole Szkół Nr 2 im. Aleksandra Świętochowskiego w Łukowie odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolonego 2021/2022.

Czytaj więcej

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną kiermasz podręczników nie odbędzie się w formie tradycyjnej, dlatego proponujemy inne rozwiązanie. 

Czytaj więcej

Osiągnąłeś sukces w swojej dziedzinie, gdy nie wiesz, czy to, co robisz, to praca czy zabawa.W. BeattyUczniowie Technikum nr 2 nie próżnowali w czasie wakacji i zdobywali nowe doświadczenia podczas płatnych staży zawodowych. 

Czytaj więcej