Drodzy Rodzice, Nauczyciele, drodzy Uczniowie! Zespół Szkół nr 2 jak co roku solidaryzuje się z osobami oraz ich rodzinami, dotkniętymi problemem całościowych zaburzeń rozwoju – AUTYZMU. Słowo przez wszystkich słyszane, ale nie zawsze dobrze znane.

Czytaj więcejUczniowie Technikum Nr 2 kształcący się w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej uczestniczą w VII edycji Programu edukacyjnego Junkers-Bosch dla uczniów technicznych szkół ponadpodstawowych „Bosch Termotechnika szkoli” 

Czytaj więcej

Jury w składzie:• Krzysztof Okliński – Dyrektor Zespołu Szkół nr 2,• Agnieszka Kołodziej - szkolny Rzecznik Praw Ucznia,• Elwira Janiak – psycholog szkolny,wyłoniło zwycięzców:

Czytaj więcej

Wszystkich miłośników twórczości Tolkiena zachęcam do wizyty w bibliotece ZS nr 2 i wypożyczenia książek brytyjskiego pisarza. W tym celu można również odwiedzić Miejską Bibliotekę Publiczną w Łukowie, Bibliotekę Pedagogiczną w Białej Podlaskiej Filia w Łukowie lub filie Gminnej Biblioteki Publicznej.

Czytaj więcej

W dniach 22-26.03.2021r. po raz kolejny jest organizowany cykl zajęć edukacyjno-profilaktycznych, wynikających z realizacji programu „ARS, czyli jak dbać o miłość”, przeznaczonych dla uczniów naszej szkoły. Wyjątkowość tego programu polega na nowoczesnym podejściu do profilaktyki uzależnień. 

Czytaj więcej

Raz w roku – 1 kwietnia - wypada taki dzień, kiedy możemy sprawiać niewinne żarciki swoim znajomym. Serdecznie zachęcamy młodzież Zespołu Szkół nr 2 do udziału w konkursie na najśmieszniejszy dowcip „Prima Aprilisowy” dotyczący naszej szkoły. 

Czytaj więcej

Drodzy Rodzice oraz przyszli Absolwenci szkół podstawowych! Mając na uwadze nadchodzący czas podejmowania decyzji w kwestii wyboru nowej szkoły, Zespół Szkół nr 2 w Łukowie spieszy z pomocą i prezentuje możliwe ścieżki kariery edukacyjnej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Podczas rozmowy osobom niezdecydowanym przedstawimy ofertę edukacyjną ZS 2 a tym, którzy już prawie wiedzą, w jakim zawodzie chcą się uczyć w naszej szkole – pomożemy w utwierdzeniu się w dobrej decyzji

Czytaj więcej

Wiedza na temat kultury krajów anglojęzycznych pomaga zrozumieć język i ułatwia jego naukę. 17 marca jest świetną okazją do pogłębienia znajomości tradycji Irlandii. Dzień Świętego Partyka to irlandzkie święto, które i w  Polsce zyskuje na popularności z roku na rok. 

Czytaj więcej