Zapraszamy na pierwsze zajęcia w dniach 25 -26 września 2021 roku.Harmonogram spotkań w zakładce ,,liceum dla dorosłych''.

Czytaj więcej

„Należy podróżować, by się czegoś nauczyć” M. Twain03.09.2021 r. grupa uczniów z kl. III THGA, III THGB oraz III TH wzięła udział w 24 Międzynarodowych Targach Gastronomiczno-Hotelarskich odbywających się w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym Ptak Warsaw Expo.  Jest to największa i najważniejsza w Polsce impreza targowa dedykowana branży HoReCa. 

Czytaj więcej

Uczący się powinien wiedzieć, umieć, chcieć.B. F. Skinner1 września 2021 r. w Zespole Szkół Nr 2 im. Aleksandra Świętochowskiego w Łukowie odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolonego 2021/2022.

Czytaj więcej

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną kiermasz podręczników nie odbędzie się w formie tradycyjnej, dlatego proponujemy inne rozwiązanie. 

Czytaj więcej

Osiągnąłeś sukces w swojej dziedzinie, gdy nie wiesz, czy to, co robisz, to praca czy zabawa.W. BeattyUczniowie Technikum nr 2 nie próżnowali w czasie wakacji i zdobywali nowe doświadczenia podczas płatnych staży zawodowych. 

Czytaj więcej

Ministerstwo Edukacji i Nauki przygotowało pakiet informacyjny na temat organizacji szczepień w szkołach. W materiałach znalazły się informacje dotyczące m.in. zakresu zadań dyrektora szkoły oraz współpracy z punktem szczepień. Oddzielny materiał został poświęcony kwestii obecności rodziców podczas szczepienia dziecka przeciw COVID-19.

Czytaj więcejRozdanie świadectw ukończenia Szkoły i świadectw promocyjnych odbędzie się z zachowaniem przepisów sanitarnych w budynku Szkoły o godz.9.00 odpowiednio dla poszczególnych klas...

Czytaj więcej

Plecak wrzucony do szafy, świadectwa niedługo odebrane, spanie do południa. Wakacje już niedługo czas zacząć! Nadchodzi ten upragniony moment i… co dalej? W marzeniach wakacje to czas szalonych, egzotycznych przygód i dalekich wyjazdów. A co, jeśli nie ma takiej możliwości? Czy wakacje w mieście i w domu muszą być synonimem nudy? W żadnym razie! Zerknijcie na nasz krótki poradnik, jak nie dawać się nudzie, TRZEŹWO I BEZPIECZNIE spojrzeć na lato w mieście.

Czytaj więcej