Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dnia 15.10.2024 roku odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w którym uczestniczyli Uczniowie oraz Nauczyciele Zespołu Szkół nr 2 w Łukowie. Pan Dyrektor Krzysztof Okliński zwracając się do pedagogów podziękował im za pracę, poświęcenie, serce i cierpliwość w kształtowaniu osobowości uczniów. Wyróżniający się nauczyciele otrzymali nagrody.  W imieniu społeczności uczniowskiej życzenia: wytrwałości i wielu sukcesów w edukowaniu  i wychowaniu młodzieży  złożyli uczniowie prowadzący uroczystość: Dominika Boboń oraz Szymon Danielak. Słodki poczęstunek pod opieką p. Anny Przeździak przygotował Samorząd Uczniowski. Uczniowie z klas: 3 THA, 3 TEK, 2 TH, 2 BA – przygotowali krótki skecz pt. „Atlas Uczniów” – śmiechom nie było końca. Podczas apelu odbyło się także uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych, które poprowadziła pani Monika Tomaszewska - Madej. Pani Anna Rychta oficjalnie przedstawiła nowy skład Rady Samorządu Szkolnego na rok szkolny 2024/2025. Opiekunem samorządu została p. Anna Przeździak, a Rzecznikiem Praw Ucznia – p. Dariusz Lada. O oprawę muzyczną zadbała p. Anna Przeździak wraz z zespołem wokalnym.

Anna Przeździak, Elwira Janiak, Iwona Świć