DEN

otwiera umysł, dotyka serca,
kształtuje przyszłość”.
Autor nieznany

Te znamienne słowa stanowiły motto przewodnie uroczystego apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który odbył się 14 października 2015 r.
   Małgorzata Futera, uczennica klasy IV TH A, w imieniu społeczności uczniowskiej ZS Nr 2 w Łukowie złożyła nauczycielom oraz pracownikom szkoły serdeczne życzenia wytrwałości i wielu sukcesów, podziękowała za trud i poświęcenie włożone w edukację i wychowanie.
Następnie Iwona Latoch z kl. II TH A oraz Izabela Mościcka z kl. II TK, przy akompaniamencie fletu, zaśpiewały piosenkę „Dziękujemy Wam”, wyrażając wdzięczność swoim pedagogom. Grono nauczycielskie z uwagą wysłuchało recytacji utworów poetyckich w wykonaniu Ewy Urbanek z klasy III THB, Anny Zając i Edyty Białach z klasy I TH oraz piosenek zaprezentowanych przez Sylwię Wojciechowską z klasy IV TH A i Sylwię Górską z klasy III TH A.
   Podczas apelu odbyło się także uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych, którzy od tej pory są prawowitymi członkami społeczności szkolnej ZS Nr 2 w Łukowie.
   Montaż słowno - muzyczny przygotowali: p. Grzegorz Dziurdziak oraz p. Joanna Pucyk.

dsc00006-den.14.10.15