Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół nr 2 w Łukowie

„Uczenie jest niekończącą się podróżą.”
                                                D. Bulger

14 października 2021 r. odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w którym uczestniczyli uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół nr 2 w Łukowie. Pan Dyrektor Krzysztof Okliński zwracając się do pedagogów podziękował im za pracę, poświęcenie, serce i cierpliwość w kształtowaniu osobowości uczniów. Wyróżniający się nauczyciele otrzymali nagrody.
W imieniu społeczności uczniowskiej życzenia: wytrwałości i wielu sukcesów w edukowaniu i wychowaniu młodzieży  złożyli uczniowie prowadzący uroczystość: Kinga Paudyna z kl. IV THA, Oliwia Wojs z kl. III THGB i Piotr Nowak z kl. IV THA.
Podczas apelu odbyło się także uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych, które poprowadziła pani Izabela Opolska. Następnie pierwszoklasiści dokonali prezentacji oddziałów przed społecznością szkolną.
Pani Anita Olszewska – nowy opiekun Samorządu Uczniowskiego- oficjalnie przedstawiła skład Rady Samorządu Szkolnego na rok szkolny 2021/2022 oraz nowo wybranego Rzecznika Praw Ucznia – p. Dariusza Ladę.
O oprawę muzyczną zadbał p. Grzegorz Dziurdziak wraz z zespołem wokalnym w składzie: Natalia Kołodziej i Renata Mućka z kl. III THG A oraz Katarzyna Malon z kl. III TKG.
Montaż słowny przygotowany został pod kierunkiem p. Agnieszki Zarzyckiej. Za sprawy organizacyjne odpowiedzialne były p. Małgorzata Leszkowicz i p. Agata Krasuska-Skiba.


Galeria