Dzień Otwarty

18 kwietnia 2015 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Gimnazjaliści mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły. Uczniowie pod opieką nauczycieli przygotowali wiele atrakcji dotyczących zawodów: hotelarz, kelner, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, technik technologii żywności, kucharz i fryzjer. Nauczyciele pracujący na stanowiskach: pedagog, psycholog i doradca zawodowy pomagali gimnazjalistom w wyborze zawodu. Odwiedzający mieli także okazję zobaczyć umiejętności uczniów podczas II Szkolnego Konkursu Barmańskiego Junior, serwisu synchronicznego, warsztatów kulinarnych, pokazu składania serwetek. Mogli również spróbować swoich sił w tańcach latynoamerykańskich, grach i konkursach językowych oraz występach wokalnych. Młodzież degustowała także wypieki uczniów kształcących się w zawodzie kucharz. Zachęcamy do obejrzenia relacji fotograficznej.

dsc 0583