Finał Województwa w Biegach Przełajowych

Dnia 16 kwietnia w Adamowie reprezentant naszej szkoły Mateusz Sosnowski kształcący się w zawodzie Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej stanął na starcie z najlepszymi biegaczami województwa lubelskiego podczas Finału Województwa w Drużynowych i Indywidualnych Biegach Przełajowych. W stawce ponad 70 zawodników znaleźli się między innymi lekkoatleci z Biłgoraja, Lublina, Tomaszowa Lubelskiego, Świdnika, Białej Podlaskiej. Mateusz jako 33 przekroczył linię mety zatem uplasował się w środku stawki. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły na zawodach rangi wojewódzkiej, należy tutaj podkreślić fakt, iż Mateusz był jedynym zawodnikiem ze szkół ponadpodstawowych powiatu łukowskiego. Wielkie brawa i gratulacje!!! Opiekunem podczas zawodów była p. Izabela Opolska - nauczyciel wychowania fizycznego.