II miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

II miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla Szkół Ponadgimnazjalnych

W dniu 11.05.2017r. dwa 3- osobowe zespoły z naszej szkoły w składzie: Konrad Bany, Rafał Cichosz i Bartosz Lech oraz Cezary Niezabitowski, Bartosz Mądry i Bartłomiej Szewczak wzięły udział w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla Szkół Ponadgimnazjalnych. Zadaniem uczestników turnieju było udzielenie odpowiedzi w dwóch testach sprawdzających przepisy ruchu drogowego i zachowania na skrzyżowaniu oraz przeprowadzenie wspólnej akcji udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Ponadto uczestnicy sprawdzali umiejętności praktyczne podczas jazdy motocyklem i jazdy samochodem z talerzem Stewarda. Zespół w składzie: Konrad Bany, Rafał Cichosz i Bartosz Lech zajął II miejsce , zaś uczniowie: Cezary Niezabitowski, Bartosz Mądry i Bartłomiej Szewczak uplasowali się na V miejscu. Gratulujemy!

Uczniów do konkursu przygotowywał p.P. Płudowski.

II miejsce Konkurs Motoryzacyjny