II TE na Targach Motoryzacyjnych

targi nadarzyn

27 października uczniowie Zespołu Szkół nr 2 im. Aleksandra Świętochowskiego w Łukowie z klasy II technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, pod opieką p. Adama Suleja i p. Krzysztofa Oklińskiego wzięli udział w targach motoryzacyjnych Warsaw Moto Show w Nadarzynie.
Targi to doskonała okazja dla uczniów, do zapoznania się z najlepszymi firmami ze świata motoryzacji które stosują najnowsze rozwiązania ekologiczne. To jedno z wielu przedsięwzięć służące wspieraniu młodzieży w budowaniu jej przyszłej kariery zawodowej, uatrakcyjniające zajęcia, rozwijające zainteresowania. Wyjazdy na tego typu imprezy pomagają w kształceniu fachowców, nadążających za postępem technicznym, obeznanych z nowoczesnymi technologiami.
Uczniowie mogli zobaczyć ekspozycje sprzętu best perfomance, ekspozycje pojazdów modyfikowanych, oraz premiery najnowszych modeli samochodów. Dodatkowo uczniowie mogli na żywo zobaczyć samochody o napędzie hybrydowym i elektrycznym oraz dowiedzieć się o rozwiązaniach technicznych związanych z ich budową i eksploatacją.