III Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego GET TECHNICAL

10 grudnia 2019 roku uczniowie Zespołu Szkół nr 2 im. Aleksandra Świętochowskiego w Łukowie: Anita Bujak 2TK, Joanna Jodełka 1THA, Roksana Oleszczuk 1HGB oraz Michał Pycka 1TEG, gościli w Zespole Szkół nr 3 w Łukowie, gdzie reprezentowali naszą szkołę w finale III Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego "Get Technical."

Uczniowie z trzech łukowskich techników, którzy zdobyli największą ilość punktów w eliminacjach szkolnych mieli szansę sprawdzić swoje umiejętności językowe oraz powalczyć o nagrody rzeczowe.

Miło nam poinformować, iż uczennica naszej szkoły – Anita Bujak zdobyła II miejsce.

Pozostała trójka uczniów także osiągnęła wysokie wyniki, plasując się zaraz za podium.

Ogromne gratulacje!!! Życzymy dalszych sukcesów!

Szklonym koordynatorem konkursu oraz opiekunem uczniów naszej szkoły biorących w nim udział był p. Sylwester Broński