INFORMACJA DLA RODZICÓW I UCZNIÓW /p. Pedagog, p. Psycholog/

Szanowni Państwo, społeczna kwarantanna jest czasem trudnym i wymaga przeorganizowania swojego życia. Dla Państwa dzieci oznacza to, że muszą sami motywować się do nauki, organizować czas pracy i wypoczynku. Brak mobilizacji w tej sytuacji może się wiązać z konsekwencjami w postaci zaległości w realizowanych tematach lekcyjnych, zaburzeniem aktywności dobowej i trudnością w powrocie do tempa nauki i obowiązków szkolnych.

W związku z obecną sytuacją epidemii koronawirusa w Polsce, która budzi lęk i niepokój, jako szkoła oferujemy Państwu pomoc psychologiczno-pedagogiczną. Jeżeli ktoś z Państwa w ostatnim czasie przeżywa trudne emocje, obniżenie nastroju bądź znalazł się w niełatwej sytuacji życiowej, zachęcamy do kontaktu. 

Informujemy, że zarówno Pedagog jak i Psycholog są do Państwa dyspozycji na platformie Vulcan (e-dziennik) jak również w szczególnych wypadkach, wymagających rozmowy wspierającej, pod telefonem (numer telefonu zostanie podany po wcześniejszym kontakcie przez e-dziennik). 

W załączeniu udostępniamy Państwu link z propozycjami efektywnej nauki a w szczególności zakładkę ,,jak uczyć się w domu”: http://www.naharvard.pl/ucz-sie-efektywnie.html

Pozdrawiamy serdecznie

Pedagog Anita Olszewska

Psycholog Elwira Janiak