INTEGRACYJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ

18 kwietnia w Zespole Szkół nr 2 odbyły się kolejne sportowe zawody. Tym razem było to szczególne sportowe wydarzenie ponieważ do naszej szkoły zaprosiliśmy dwie inne placówki: Rzemieślniczą Branżową Szkołę I Stopnia oraz Zespół Placówek im. Marii Konopnickiej w Łukowie, które wraz z naszą szkołą wzięły udział w Integracyjnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej. Celem Turnieju była: integracja uczniów szkół biorących udział w zawodach, doskonalenie umiejętności piłkarskich uczestników zawodów oraz poprawa sprawności fizycznej uczniów. W każdym meczu zawodnicy toczyli zaciętą, sportową walkę o każdą piłkę, a wszystko to odbywało się w duchu gry „fair-play”. Po rozegraniu 3 meczów klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

1 miejsce - Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia,

2 miejsce - Zespół Szkół nr 2 im. Aleksandra Świętochowskiego,

3 miejsce - Zespół Placówek im. Marii Konopnickiej w Łukowie.

Wybrano też najlepszego strzelca, najskuteczniejszego bramkarza oraz najlepszego zawodnika Turnieju. Pamiątkowe medale dla zawodników ufundowała Rada Rodziców zaś nagrody dla wyróżnionych zawodników otrzymaliśmy od Miasta Łuków. Serdecznie dziękujemy za wsparcie tej szlachetnej inicjatywy. Nasza Szkoła wystąpiła w następującym składzie: Mateusz Krasnodębski - kapitan, Dominik Kowalski, Kacper Zając - bramkarz, Jan Cizio (klasa II BB), Kamil Lotko, Mateusz Białach (klasa II BC) i Piotr Roguski (klasa I BA).

Turniej zorganizował nauczyciel wychowania fizycznego – p. Damian Zawadzki.