Konkurs językowy z francuskiego

Dnia 15 maja 2017 roku uczniowie wzięli udział w szkolnym konkursie językowym z francuskiego. W zmaganiach wzięła udział młodzież uczące się języka z klas: ITHA i ITK. Uczestnicy, podzieleni na dwie grupy, udzielali odpowiedzi na zróżnicowane pytania dotyczące słownictwa, zagadnień gramatycznych oraz innych aspektów języka francuskiego i ich praktycznego użycia. Uczniowie mieli możliwość wykazać się wiedzą zdobywaną na zajęciach języka francuskiego a także rozwijaną w ramach samodzielnej pracy w zabawnej formie.
Celem konkursu było utrwalenie i podsumowanie wiadomości zdobywanych w tym roku szkolnym z języka francuskiego a także zachęcanie uczniów do dalszego rozwijania swojej wiedzy i umiejętności w tym zakresie.