"Kreatywnie w przedsiębiorczość" - podsumowanie

21 czerwca 2022 r. odbyła się konferencja podsumowująca projekt "Kreatywnie w przedsiębiorczość". Z przyjemnością informujemy, że nasza żeńska drużyna zajęła III miejsce w konkursie "Mój pierwszy biznes" organizowanym w ramach wyżej wzmiankowanego programu. Uczennice wygrały bon o wartości 1000 zł dla szkoły oraz indywidualne nagrody finansowe.

Organizatorem projektu była Fundacja Regionalne Inkubatory Przedsiębiorczości w Łukowie. Projekt był finansowany ze środków Fundacji Inicjatyw Obywatelskich.  Brało w nim  udział łącznie 80 uczniów oraz 30 nauczycieli ze szkół Powiatu Łukowskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Mikołaj Bieniek, Jakub Rosiak, Kacper Dybciak(z klasy 3 te), Wiktoria Zawadzka, Małgorzata Kamecka (3 THGB), Amelia Pawlak (3th) oraz: Katarzyna Kozera, Michalina Chudek, Marlena Oleksiej i Anna Mućka (3 thga) Uczestnicy projektu przez kilka miesięcy szkolili się i doskonalili swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych trenerów i wykładowców. Efektem było napisanie biznesplanu i  nagranie filmu promującego działalność.

Gratulujemy!