Łuków w obiektywie uczniów ZS 2

Od 12 października do 12 listopada młodzież naszej Szkoły miała okazję do pochwalenia się swoimi talentami do robienia zdjęć i wzięcia udziału w konkursie pt. „Łuków w obiektywie uczniów ZS nr 2” zorganizowanym przez p. Izabelę Opolską i p. Kingę Wróbel. Cele przedsięwzięcia to: pokazanie piękna miasta, w którym na co dzień większość uczniów mieszka lub przebywa, nietuzinkowe spojrzenie na najbliższe otoczenie oraz wskazanie sposobu na pożyteczne spędzenie czasu wolnego i okazja do rozwijania talentu artystycznego. Najpiękniej temat uchwycili: Wiktora Zientara z klasy 5th,  Michał Kardas z klasy 2bc, Julia Siwiec z klasy 2tża. Wyróżnienia otrzymały: Amelia Zawadzka z klasy 2tżb, Patrycja Świder z klasy 2tża, Aleksandra Konieczna z klasy 2tża. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wykonanych przez społeczność ZS 2.