„MIKOŁAJKOWE WIERSZOWANIE O SPORCIE I ZDROWIU W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2”

Mikołaje wiersze piszą? Właśnie tak, w Zespole Szkół nr 2 w Łukowie. Aż 46 osób włączyło się w przedsięwzięcie zaproponowane przez nauczycieli wychowania fizycznego i zrobiło miły prezent „Mikołajkowy” nie tylko członkom społeczności szkolnej ale także mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Łukowie.

Zadanie w ramach tego przedsięwzięcia polegało na ułożeniu wiersza/rymowanki według poniższych zasad: wiersz bądź rymowanka miała być ułożona samodzielnie, używany był tyko nasz piękny i bogaty język polski, rymowanka miała mieć minimum 4 wersy,  miały być zawarte 4 słowa: Mikołaj, zima, sport, zdrowie, wiersz musiał mieć tytuł.

Koordynatorem tego przedsięwzięcia oraz wykonawcą pamiątkowych kartek Mikołajkowych, które powstały z nadesłanych prac  była p. Izabela Opolska – nauczyciel wychowania fizycznego. Okolicznościowe kartki Mikołajkowe zostaną wręczone przez p. Damiana Zawadzkiego wychowankom DPS podczas „Mikołajek”.

Poniżej prezentujemy wiersz nadesłane zarówno przez nauczycieli jak i uczniów Zespołu Szkół nr 2. Serdeczne podziękowania dla wszystkich Mikołajów !!!!

Kolejność zaprezentowanych wierszy według zgłoszeń.