Młodzież ZS 2 na Targach EuroGastro

Targi branżowe są miejscem, gdzie prezentowane są najnowsze trendy, technologie i innowacje w danej dziedzinie. Wydarzenia takie, jak EuroGastro są doskonałą dla uczniów okazją do zdobycia wiedzy na temat swojej przyszłej branży zawodowej. Młodzież ZS2 mogła uczestniczyć w prezentacjach, warsztatach i wykładach prowadzonych przez ekspertów z dziedziny HoReCa. To była znakomita okazja do nawiązywania kontaktów z profesjonalistami z dziedziny gastronomii i hotelarstwa. Uczniowie mogli rozmawiać z potencjalnymi pracodawcami i ekspertami, co może być cennym źródłem informacji i inspiracji dla ich przyszłej kariery. Uczestnictwo w dzisiejszych targach młodzieży kształcącej się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych miało wymiar nie tylko edukacyjny, ale także inspirujący i motywujący, pomagając uczniom w lepszym zrozumieniu swojej przyszłej ścieżki zawodowej.