„O podróżach słów kilka…”

„Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie pomagają zdystansować się do problemów dnia codziennego. Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają przewartościować i spojrzeć na nie jakby z drugiego brzegu rzeki”

Martyna Wojciechowska

6 uczniów klas IV TH, I TEG, I BB uczestniczyło 17.10.2019 r. w wernisażu fotografii „ W podróży” Pana Marka Króla. Wystawa miała miejsce w Galerii Prowizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury i zgromadziła licznie przybyłych mieszkańców Łukowa oraz okolic. Autor zdjęć  uchwycił w kadrze codzienne życie obcokrajowców na tle krajobrazów. Nie ruszając się z miejsca, uczestnicy wernisażu zwiedzili Europę, Skandynawię, Maroko, Wietnam, Meksyk, Kambodżę, Rumunię i wiele innych miejsc. Uczniowie naszej szkoły, podziwiając przepiękne, mieniące się feerią barw fotografie uświadomili sobie, że warto w życiu rozwijać swoje pasje podróżnicze.

Wyjście na wernisaż zorganizowały: p. Bożena-Wiśniewska Gałąska –nauczycielka geografii oraz  p. Joanna Pucyk-nauczycielka języka polskiego.