PIŁKARKI NOŻNE ZS 2 WICEMISTRZYNIAMI REJONU!!!!

Dnia 11 kwietnia na obiektach MKS Podlasie Biała Podlaska odbył się Finał Rejonu Biała Podlaska w piłce nożnej dziewcząt. Zawodniczki ZS 2 po raz pierwszy w historii sportu szkolnego miały okazję do udziału w takich zawodach. Drużyna naszej szkoły wystąpiła w składzie: Maja Sadło 1ba, Katarzyna Lech 2bb, Ewa Włodarczyk 3też, Anna Dębińska 2th, Gabriela Szydłowska 1th, Maja Nowicka 2tża, Klaudia Szadkowska 4th, Julia Łukasiak 5th, Martyna Izdebska 1tż, Natalia Domańska 2bb, Karolina Stefaniak 1tż, Aleksandra Szymanek 4th, Amelia Włodarczyk 3t. Nasze piłkarki w meczu finałowym uległy gospodyniom z ZSZ Biała Podlaska 0:4 i w ostatecznej klasyfikacji zajęły drugie miejsce. Zawody były świetną okazją do godnego reprezentowania szkoły, zebrania cennego sportowego doświadczenia, doskonalenia umiejętności gry zespołowej oraz walki zgodnie z zasadami fair play. W końcu nie co dzień startuje się na Mistrzostwach Rejonu – to był pierwszy ale mamy nadzieję nie ostatni raz. Życzymy tego naszym piłkarkom!!! Gratulacje i brawa dla wszystkich zawodniczek ZS 2!!! Opiekunem drużyny była p.  Izabela Opolska – nauczyciel wychowania fizycznego.