PODSUMOWANIE AKCJI

W dniach 29 listopada - 15 grudnia 2021 r. Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 2 w Łukowie, pod opieką: p. Anity Olszewskiej oraz p. Adama Suleja, prowadził zbiórkę środków pieniężnych i trwałych produktów żywnościowych w ramach akcji „Światełko Bożonarodzeniowe”.

Dzięki zaangażowaniu społeczności szkolnej udało się zgromadzić około 50 kg żywności i ponad 1000 zł!!! Gotówka również została przeznaczona na zakup produktów spożywczych. Dzięki ofiarności uczniów, nauczycieli oraz pracowników ZS nr 2 przygotowano 14 paczek świątecznych, które przekazano uczniom naszej szkoły znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę za hojne wsparcie akcji!!!