Powiatowe zawody pływackie

W dniu 08.11.2019 na pływalni „Delfinek” w Łukowie, reprezentacja ZS nr 2 wzięła udział w Powiatowych Zawodach Pływackich w kategorii drużynowej i indywidualnej, dziewcząt i chłopców.

Sztafeta dziewcząt 6x25m wystąpiła w składzie: Patrycja Rosińska III TH, Róża Piotrowska II TK, Magdalena Olszewska III TH, Wiktoria Zawadzka I TH B, Joanna Zając I TH A, Julia Wilkiewicz I TH A, Maria Mazurek ® I TK.

Dziewczęta zajęły IV miejsce z łącznym czasem 2:30.31

Sztafeta chłopców 6x25m wystartowała w składzie: Jakub Olszewski III TH, Serhii Harasiuk III TK, Filip Zdunek I TH B, Sebastian Sadło I TH A, Kacper Dybciak I TE, Kacper Strzelec I TE.

Chłopcy zdobyli IV miejsce uzyskując łączny czas 1:40.14

W pływaniu indywidualnym, najszybciej 50m stylem grzbietowym przepłynęła Wiktoria Zawadzka zajmując wśród dziewcząt I m-ce, na dystansie 50 m stylem klasycznym Filip Zdunek zajął II m-ce, uczniowie wywalczyli awans do zawodów rejonowych. GRATULACJE!!

Na dystansie 50m stylem dowolnym, naszą szkołę reprezentowali: Róża Piotrowska (VII m-ce), Serhii Harasiuk (V m-ce).

Gratulacje i podziękowania wszystkim zawodnikom składają opiekunowie:

Monika Madej, Monika Osińska