Pożegnanie Absolwentów

26 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół nr 2 w Łukowie odbyło się pożegnanie uczniów klas maturalnych. W akademii udział wzięli: dyrektor szkoły p. Krzysztof Okliński oraz wychowawcy i uczniowie klas: V TH – p. Agnieszka Cichosz, V TK – p. Ewa Krüger oraz V TE– p. Paweł Salamończyk. Nie zabrakło również młodszego rocznika uczniów, którzy żegnali absolwentów. W trakcie uroczystości głos zabrał Dyrektor Szkoły p. Krzysztof Okliński oraz wychowawcy poszczególnych oddziałów. Absolwenci przekazali Sztandar Szkoły młodszym kolegom. Nauczyciele po raz ostatni wręczyli swoim wychowankom świadectwa. Rozdane zostały nagrody za osiągnięcia w nauce, sporcie i inne aktywności szkolne. Uroczystość zakończyła się pamiątkowymi grupowymi zdjęciami. Akademię przygotowali i poprowadzili uczniowie klas IV TH i IV TEK pod kierunkiem wychowawców: p. Rafała Pycki i p. Adama Suleja. Oprawę muzyczną apelu zapewnił szkolny chór pod opieką p. Anny Przeździak.